עוד בחדשות ודעות
 >  > 

24 אלף ש' נתרמו לפצועי הפיגוע באגודה

מסע ההתרמה למען נפגעי מסע ההרג באגודה עבר את היעד הראשוני שלו, ונמשך בימים אלה. המארגנים: הפצועים זקוקים לתרומות נוספות - לא רק בכסף

הקהילה תורמת: כ-24 אלף שקלים נתרמו עד כה לחשבון הבנק שפתחו שישה צבעים והפעילות הדר נמיר ועדי מורנו במטרה לסייע ככל הניתן לפצועים בפיגוע באגודה. בכך, עבר מסע ההתרמה את היעד הראשוני שנקבע לו - 20 אלף שקלים. נמיר ומורנו מדווחות על היענות מרשימה, אולם מבקשות תרומות נוספות, של כסף ושל דברים אחרים.

כך, דרוש לפצועים סיוע בביצוע הסעות (נהגי או תחנות מוניות מתבקשים לתת להם הנחות קבועות); ניקיון הבתים; טיפול נפשי; עריכת קניות וסידורים; התכתבות עם הרשויות; ובטיפולים משלימים.

לדברי עורכי ההתרמה, "מדובר בתחילתה של דרך קשה ומפרכת. שניים מפצועי הפיגוע עדיין מאושפזים במחלקה השיקומית בבית החולים שיבא בתל השומר, מרותקים לכיסאות גלגלים, ואחרים נמצאים במסגרות טיפוליות מחוץ לבית החולים". הם הוסיפו, כי "עד כה חולקו כ-8,000 שקלים לצרכים מיידיים. מיפוי הצרכים יסתיים לא יאוחר מהאחד לדצמבר, וחלוקת הכספים תבוצע בשבועיים שאחר כך".

מורנו אמרה, כי המסע זוכה לתגובות חיוביות רבות. "הרבה אנשים פונים ואומרים לנו איזה יופי של יוזמה ובהחלט מנסים לעזור ולהירתם".

מהו היעד הבא שלכם?
"יהיו בהמשך הוצאות מאוד כבדות לכל הפצועים ואנחנו לא יודעות להגדיר יעד נוסף. שיקום זה תהליך ארוך, וכשנדע מה צריך - נפרסם יעד".

ניתן לתרום באמצעות האתר שנפתח לצורך כך, או דרך החשבון בבנק הפועלים (מספר הבנק: 12), סניף 788 (שם הסניף: למד), מספר חשבון 094777, על שם שישה צבעים ע"ר 58-048330-3.

#רצחבאגודה#

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...