עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

"טנג'ין" לקחה את הגביע

כ-200 איש השתתפו בטורניר הכדורעף הגאה בתל-אביב, שבסופו נבחרה הקבוצה שתייצג את ישראל בתחרות ה-GayGames בגרמניה

הזוכה בטורניר הכדורעף הגאה, שהתקיים שלשום (ו') בחוף הילטון בתל אביב, היא קבוצת "טנג'ין". זו תייצג את ישראל במשחקי ה-Gay Games שיתקיימו ב-2010 בקלן שבגרמניה. הקבוצה, בראשותו של הקפטן, גל סדבון, ניצחה במשחק הגמר את קבוצת "הכוסיות". למקום השלישי הגיעה קבוצת "אשרף".

במקביל התקיימה תחרות לדירוג הקבוצה "בעלת המורל הגבוה ביותר". הזוכות בה היו הקבוצות "אנג'ל" והקבוצה של ארגון "שישה צבעים" שהפיק את הטורניר.

הקבוצה הזוכה היא חלק ממועדון כדורעף גאה - תל אביב, ששלח לטורניר חמש קבוצות. באופן כללי, מפעיל המועדון שלוש קבוצות - שתיים מהן חובבניות, והשלישית תפתח בקרוב את השנה השנייה בליגה א' בכדורעף.

הטורניר הוזנק על ידי ניצן אביב, מוותיקי הקהילה וחבר בשישה צבעים. מהארגון נמסר, כי חבריו התאמצו לנסות ולהקים קבוצות של לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים - אולם ללא הצלחה.

הטורניר התקיים השנה זו השנה החמישית, ולפי הערכת המארגנים למקום הגיעו כ-200 להט"בים וחברים, מהם כ-50 שחקנים שלקחו חלק בטורניר. בשנים עברו השתתפו בטורניר בכירים בעיריית תל אביב-יפו וחברי כנסת, אך השנה הוא לא עורר עניין מיוחד אצל פעילי הקהילה ונבחריה.

טורניר כדורעף גאה
מרימים להנחתה. צילומים: בן סליוז, יח"צ
טורניר כדורעף גאה
הזוכים במקומות הראשון והשני, לאחר חלוקת הפרסים

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...