> 

מכתב "לארוניסטים הבזויים והפחדנים"

מייקל לוקאס, מנכ"ל אחת מחברות הפורנו המובילות בעולם גילה את הארוניסט הישראלי המצוי, והחליט לכתוב לו מכתב נוקב. קבלו הצצה ראשונה

"דרך קבע אני מציג בפני קהל הקוראים האמריקני שלי את דעותיי ורעיונותיי החיוביים על ישראל. לקהל פה, אני מציג את ישראל כחברה פתוחה ומתקדמת כלפי הקהילה הגאה. אבל ביקשתי לתרגם את המכתב הזה לעברית ולפרסם אותו כאן, כדי להעביר מסר שאני חושב שחובה עלי להעביר: זה בזוי ומחליא להישאר בארון בימינו, גם בישראל, במיוחד בישראל".

כך פותח מייקל לוקאס, אחד מאנשי העסקים הבולטים בתעשיית הפורנו ההומואי, מכתב נוקב שביקש לפרסם ב-GoGay. במכתבו, תוקף לוקאס בחריפות נושאים שונים, ובמרכזם את הבחירה של הומואים רבים בישראל להישאר בארון ולהסתיר את נטיותיהם המיניות מסביבתם, משפחתם, חבריהם ומכריהם.  

"הדברים שאכתוב כאן לא יפורסמו בבלוג שלי ולא יקודמו על ידי – אני מרגיש שזה מבייש את ישראל. אולם אני מרגיש גם, שיש דברים שחשוב לי לומר. רבים מכם לא יאהבו לשמוע את מה שיש לי לומר – את האמת. אני מבין אותם, ובעצמי לא רציתי ואיני רוצה לכתוב את שאני עומד לכתוב. ישראל היא המדינה שלי, אני מרגיש חלק ממנה, ובחרתי לממש את זכותי המולדת ולקבל את אזרחותי במדינה יוצאת דופן זו. עם זאת, אני מרגיש שחובה עלי לומר את האמת, בנוגע להתנהגות הפחדנית וההרסנית של גברים ישראלים הנמצאים עמוק בארון".

"אם נאמין למה שאנשים כותבים על עצמם ב"אטרף", למשל, נגלה שרוב הגברים הם ביסקסואלים – מה שהופך את ישראל למקום יוצא מן הכלל עבור הבי, שחלקם באוכלוסיה הוא הגבוה ביותר בעולם. כנראה שפספסתי את הגירת הביסקסואלים הגדולה לישראל, או שרובם פשוט שקרנים. גברים פחדנים אלה, הנכנסים לפרופיל שלי, טוענים שאינם מופתעים כשאני שואל אותם "למה אתם מתחבאים בארון ומתחילים איתי?", ואומרים שזה פשוט לא ענייני. לדעתי, זה בהחלט ענייני – משום שאותם פחדנים שותקים ונותנים לאחרים, אלו שמחוץ לארון, להילחם בעבור זכויותיהם.

"אתם, הומואים פחדנים, צריכים להתבייש. זה בזוי ומחליא להישאר בארון בימינו, במיוחד אחרי הרצח בסניף האגודה. האם אתם, הגברים הארוניסטים, חושבים שמותם של ניר כץ וליז טרובישי ז"ל אין שום קשר אליכם? אנשים אלו מתו בגלל מי שהם – בגלל מי שאתם. עבור כל אחד מאיתנו זו צריכה להיות קריאה לפעולה, סיבה לפעולה. אל תתנו למותם להיות לשווא. הצטרפו ותמכו בקהילתכם, על מותם.

"לתפישתי המשפחה שלכם צריכה להכיר אתכם היטב, במיוחד אם אתם קרובים, אך לא רק. איך אתם יכולים להביט בעיניהם של אנשים אותם אתם אוהבים ולרמות אותם? איך אתם יכולים למנוע מהם את הזכות לדעת מי אתם באמת? האם אתם יכולים לישון בלילה, בעודכם מטביעים עצמכם בים של שקרים? אין שום דבר ראוי להערצה בלשקר ולרמות את האנשים שהשקיעו את חייהם בכם.

"מספר ההומואים בישראל המסתפקים בחיים בארון השקרים שלהם מגוחך, בהתחשב בגודלה של הקהילה הישראלית ובזכויותיה. זה מעוות, בהתחשב בזמנים בהם אנו חיים ובזכויות הניתנות בישראל ללהט"בים. ישנם אינספור מקומות שבהם תנאים קשים מבישראל - בה נשיא המדינה נואם בעצרת של הקהילה הגאה בכיכר רבין בתל-אביב. הכחשת זהותם המינית של הארוניסטים הישראלים אינה מתקבלת על הדעת.

"אסור לוותר לגברים האלו, הגברים הפחדנים והבזויים האלו, אם לדייק, ואסור לפתור אותם מלצאת מהארון. קבלת ההצגה שלהם, רק פוגעת בישראל – מדינה שנלחמה ללא רחמים, פעם אחר פעם, כדי לשמור על החופש – רק כדי שאתם, הארוניסטים, תוכלו לחיות בה כאסירים של עצמכם.

"עצוב ומבייש מאוד לדעת שלחברה החרדית בישראל יש יותר כוח פוליטי מהקהילה הגאה. יש לכך סיבה פשוטה - אין ארון דתי. לאנשים האלה אין כסף לקנות לנשותיהם פאות חדשות, אבל יש להם יותר כוח. לקבוצה זו, שאינה מגוונת ושלדעתי אינה תורמת לחברה דבר אלא רק לוקחת ממנה - יש יותר השפעה"

המאמר המלא של מייקל לוקאס יתפרסם מחר (חמישי) ב-GoGay.
מייקל לוקאס הוא יזם ומנכ"ל חברת "Lucas Entertainment", החברה הגדולה בניו-יורק להפקת סרטי פורנו לגייז, שחקן פורנו ובמאי סרטים למבוגרים.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...