עוד בתרבות ובידור
 >  > 

הסוכריה של הקיץ

מדונה עשתה את זה ובענק באחת ההופעות היותר נוצצות שנראו בישראל אי-פעם. דניאל הבר, שהצליח להביט לאסתר בעיניים (ואפילו לגעת בה) לא יכול להרגע: "זה חלום שהתגשם"

"בכל פעם שאני כאן אני נטענת באנרגיה ואני באמת מאמינה שישראל היא מרכז האנרגיה של העולם. אם יהיה כאן שלום, אז יהיה שלום בכל העולם". כך אמרה אמש (ג') הזמרת מדונה, במהלך ההופעה הראשונה שלה בישראל, שהייתה מרוגשת במיוחד וקומוניקטיבית במיוחד.בסיום המופע הפגינה המדונה ציונות נלהבת כשנופפה בדגל ישראל אגב שירת "Give it to me". לפני כן, זכו כמה מעריצים להגשים חלום כשהזמרת העבירה ביניהם את המיקרופון. "לא האמנתי כשהיא באה אלי וחייכה. אני לא אשטוף את היד חודש", אמר הלילה דניאל הבר, שהגיע להופעה עם בן זוגו, אך לא ציפה למפגש כל כך קרוב עם הזמרת. "זה היה חלום שהתגשם, החברים שלי ימותו כשישמעו על זה בבוקר".

אך לפני שמספידים את החברים שנשארו בבית, בן הזוג של הבר, מייק, מבקש להכניס דברים לפרופורציות. "אני לא המעריץ הכי גדול של מדונה, אבל היה ממש כיף. למרות שעמדנו שעות בתורים וניסינו להשיג כרטיסים בכל מיני דרכים, בסוף זה השתלם". השניים שילמו לא פחות מ-3,000 שקלים עבור זוג כרטיסים ב"טבעת הזהב" הצמודה לבמה. "זה היה שווה כל שקל", אומר הבר, "רק המחשבה על לגעת במישהי שהיא חלק כל כך גדול מהחיים שלי, מהמוזיקה שאני אוהב, זה לא ייאמן. אני ב-high מטורף כבר כמה שעות". מייק העדיף להסתפק ב"היה כיף", אך בצד חייך ואמר ש"אפשר היה לעשות עם זה המון דברים אחרים".

מדונה תופיע גם הערב, בהופעה האחרונה שלה במסגרת סיבוב ההופעות הנוכחי - שנמשך כבר שנתיים. למעריצים צפויות הפתעות מיוחדות, שמדונה נוהגת לשלב בהופעות החותמות כל סיבוב הופעות ואין ספק שההופעה היום הייתה רק יריית הפתיחה לקראת הופעת הסיום הגדולה והחגיגית - אליה מגיעים, מלבד הקהל הישראלי, גם מעריצים רבים אחרים מרחבי העולם.

ואם עדיין לא נמאס לכם ממדונה, בטח יעניין אתכם לשמוע שהיא גם השיקה אמש את הוידאו קליפ החדש ל-Celebration: שיר הנושא מהאלבום החדש שלה. לחצו כאן לצפייה בקליפ.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...