> 

ג'ורג' קלוני, תעשה לי ילד!

מעריץ גאה של כוכב הקולנוע התפשט בפניו במהלך מסיבת עיתונאים בוונציה, לאחר שהשחקן מאט דיימון "עבד עליו" שקלוני הומו

מעריצים מוכנים לעשות הרבה דברים בנוגע למושא הערצתם - לקעקע את שמו על גופם, להטריד אותו מתחת לביתו - וגם להתפשט. מעריץ איטלקי של השחקן ג'ורג' קלוני הסתנן למסיבת עיתונאים שקיים בפסטיבל ונציה, לשם הגיע כדי לקדם את סרטו החדש, "The Men Who Stare at Goats", נעמד והחל להתפשט מול קלוני. בסופו של דבר, הוא נשאר עם עניבה ותחתונים דקיקים לגופו בלבד.

"עוד לא ראיתי את הסרט החדש שלך", אמר לקלוני, "אבל ראיתי אותך. אני הומו, ג'ורג'". קלוני נראה נדהם מהמחזה ואמר: "הנה זה מגיע".

המעריץ התוודה על התשוקה שלו לקלוני: "אני חושב שאני מאוהב בך. ג'ורג', בבקשה קח אותי. תבחר בי, ג'ורג', בבקשה". "ג'ורג', אני יכול לנשק אותך?", שאל. "רק נשיקה אחת". בשלב זה, נלקח ממנו המיקרופון.

מה שעושה את הסיפור עוד יותר מעניין הוא שככל הנראה, מקורה של הבדיחה הוא בכלל בשחקנים מאט דיימון ובראד פיט. דיימון התראיין לאחר מסיבת העיתונאים לתוכניתו של דייוויד לטרמן ואמר, כי הוא ופיט סייעו להפיץ את השמועה שקלוני, שידוע בתור חובב נשים, הוא כביכול הומו. פיט נשאל כמה ימים לפני מסיבת העיתונאים מתי הוא יתחתן עם אנג'לינה ג'ולי, וענה: "כשג'ורג' קלוני יתחתן עם בן הזוג שלו".

לדברי דיימון, הוא זה שאמר לאותו מעריץ-"כתב" שקלוני הומו. "לפני מסיבת העיתונאים הוא ניגש אליי ושאל אותי: 'מאט, האם מה שבראד אמר נכון?' ניסיתי לשמור על ארשת פנים רצינית ועניתי לו: 'כן, כמובן שיש לג'ורג' קלוני חבר, והוא רוצה להינשא לו. אנחנו יודעים עליו כבר שנים'".

מי שלא לקח את הבדיחה כל כך בצחוק היה השחקן יואן מק'גרגור, שהתרעם על כך שמסיבת העיתונאים נוצלה לטובת האירוע במקום לקידום הסרט, וכינה את המעריץ "אידיוט".

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...