עוד בחדשות ודעות
 >  > 

44% מוכנים לבחור הומו לראש ממשלה

יותר חילונים, נשים ותושבי המרכז מוכנים שבראשם יעמוד הומו. ראש האיחוד הלאומי: "פדופיל או אדם ששוכב עם כבשות יכול להיות ראש ממשלה? בא לי להקיא מזה"

44%

מהציבור מוכנים לבחור לראשות הממשלה הומו, כאשר 25% בטוחים בכך ו-19% חושבים שכן. 32% אינם מוכנים לעשות זאת, כאשר 25% בטוחים שלא ו-7% חושבים שלא. 13% השיבו: "אולי, לא בטוח" ו-11% סירבו להשיב.

מסקר, שפורסם במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות", עולה כי נשים, חילונים, אנשים ממעמד סוציו-אקונומי גבוה ותושבי מרכז הארץ מוכנים לבחור בהומוסקסואל (במונח הזה השתמשה השאלה) לתפקיד יותר מאחרים. 44% מהנשים השיבו לשאלה בחיוב, לעומת 37% מהגברים; 55% מהחילונים, לעומת 7% בלבד מהדתיים והחרדים; 44% מבעלי ההשכלה האקדמית, בהשוואה ל-39% מאלה שאין להם השכלה כזו; 52% מבעלי ההכנסה הגבוהה, לעומת 24% מבעלי ההכנסה הנמוכה; ו-47% מתושבי תל אביב והשרון לעומת 30% ביתר האזורים.

הדברים הללו גרמו לזעזוע אצל ח"כ יעקב כץ (כצל'ה), ראש האיחוד הלאומי, שאמר: "הנטייה הטבעית של האדם היא לקיים את העולם. אז אדם שבא ואומר: 'אני בעל נטייה שלא מקיימת את העולם' - אדם כזה יכול להיות ראש ממשלה? האם יכול להיות ראש ממשלה אדם שאוהב לשכב עם כבשות? עם סוסות? אדם שאוהב ילדות עד גיל חמש?"  כץ אמר שכשהוא חושב על נשיקה של גבר עם גבר אחר, "הוא הולך להקיא". "כשאני חושב על גבר מזוקן נוגע בגבר מזוקן אחר, אני פשוט מת מזה כמו שאני מת ממי ששוכב עם כבשות ועם סוסות", הוסיף.

הורוביץ: אחרי הרצח באגודה - "הייתי המבוגר האחראי"
הסקר פורסם בצד ראיון שערך העיתון עם ח"כ ניצן הורוביץ. בראיון, אמר הורוביץ כי הוא חושב שישראל מוכנה לראש ממשלה הומו. "מה שקובע זה מסר וחזון," הוסיף, "ישראל הייתה חלוצה בהרבה דברים: היא הייתה המדינה הראשונה בעולם שבראש הממשלה שלה עמדה אישה, וגם אז הדתיים התנגדו, אז בהחלט יכול להיות כאן הומו ראש ממשלה. אבל שלא יובן מזה שאני אומר: הנה בא אובמה החדש. בכלל לא. אני חדש בפוליטיקה. צריך קצת צניעות פה".

בתייחסו לרצח שאירע בבית אגודה, אמר הורוביץ: "לא הייתי לבד במקום, אבל הייתה תחושה שפתאום נהייתי המבוגר האחראי. עמדו שם אלפי אנשים, חיפשו תשובות ומישהו היה צריך לתפוס פיקוד". יכול להיות שעכשיו אהיה מזוהה יותר עם הקהילה הזאת, אבל אני מקבל את זה בגאווה".

לדברי הורוביץ, אמנם חשוב שמפורסמים ייצאו מהארון, אבל "לא צריך ללחוץ על אף אחד לעשות את זה. צריך לכבד את הבחירה של כל אחד, אלא אם כן מדובר במקרה קיצוני של אדם שנמצא בארון ותוקף את הקהילה".

#רצחבאגודה#

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...