> 

דנה אינטרנשיונל: "עוד אכנס לפוליטיקה"

אינטרנשיונל התראיינה לתוכנית טלוויזיה פופולארית בספרד, והבטיחה: ישראל מדינה ליברלית, אני מזמינה את כולם לחופים של תל אביב

פחות משבוע אחרי האירוויזיון, הדיווה של ישראל הגיעה לשיר ולהתראיין בתוכנית "השנה של חיי" - אחת התוכניות הפופולאריות ביותר בספרד. אינטרנשיונל היא כוכבת אהובה ומוכרת בספרד, לאחר ש"דיווה" כבש את מצעדי הפזמונים במדינה והפך ללהיט ענק. היא אף זכתה במקום השני בסקר שערכה שגרירות ישראל לפני שנים ספורות, בו נשאל מי הישראלי המוכר והאהוב ביותר. למקום הראשון הגיע, אגב, אריאל שרון. במקום השלישי - שמעון פרס.

במהלך הראיון שאל המנחה את דנה איך מקבלים זמרת כמותה במדינה סגורה ושמרנית כמו ישראל, והיא, בלי להתבלבל, פצחה בנאום נלהב שלא היה מבייש את בכירי משרד החוץ: "אתם מכירים את ישראל רק דרך התקשורת ואין לכם מושג איך היא באמת", אמרה דנה.

"ישראל היא אחת הארצות הליברליות והפלורליסטיות בעולם. אני ההוכחה לזה, תראו איך הקהל הישראלי קיבל אותי בחום ואהבה, בארץ שמרנית הייתי יכולה להצליח כזמרת? אני מזמינה את כולכם לבקר בתל אביב, חיי הלילה שם הם מהמתקדמים בעולם, יש לנו ים נהדר, ואם תבואו לחוף תל אביב, אולי תפגשו אותי משתזפת שם. אם לא, תראו על החוף את הבחורים והבחורות הכי יפים בעולם. מי שיבוא ולא יהנה, אני מחזירה לו את מחיר הכרטיסים".

המנחה, שנשאר קצת המום נוכח שטף הדברים הבלתי נתן לעצירה, אמר לה שהיא חייבת להיות שרת התיירות של ישראל. דנה, בתגובה, הבטיחה: "בגיל 60 אני נכנסת לפוליטיקה".

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...