עוד בחדשות ודעות
 >  > 

שוב: מקרה תקיפה הומופובי בת"א

שוב הותקפו אנשים על רקע נטייתם המינית: שני גברים, שהתנשקו ברחוב יעבץ שבמרכז תל אביב, אוימו על ידי גברים בני כ-25 חמושים במוטות ברזל

יום לאחר ההכרזה החגיגית על חודש הגאווה בת"א, ומספר ימים לאחר התקיפה במצעד הגאווה באילת, שוב הותקפו אנשים על רקע נטייתם המינית: שני גברים, שהתנשקו אתמול (ג') ברחוב יעבץ שבמרכז ת"א לאחר דייט, אוימו על ידי שני גברים בני כ-25 חמושים במוטות ברזל.

אחד הגברים, נדב, סיפר: "לא עשינו שום דבר מלבד לעמוד ולהתנשק, כשחלף על פנינו רכב שבתוכו מספר אנשים שצעקו משהו לא ברור לעברנו, אך לא ייחסנו לזה חשיבות. לאחר מספר רגעים, הרכב עצר במורד הרחוב והם יצאו מתוכו והחלו לרוץ לעברנו. כאשר הבנו שהם אוחזים במוטות כלשהם, התחלנו לרוץ והתחבאנו בחדר מדרגות ברחוב. 
הם ניסו לשבור את הזכוכית של הדלת תוך כדי שהם צועקים 'הומואים, נהרוג אותכם!' אך למזלנו הם לא שמו לב שהדלת לא נעולה ולא הצליחו להיכנס. הייתי ממש בהלם, לא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות בתל אביב".

לדבריו, המקרה אירע בסביבות השעה חצות, וברחוב היו מכוניות שחלקן אפילו עמדו והמתינו בתמרור עצור, אך איש לא התייחס למה שהתרחש ברחוב. 

נדב טוען שהתעלם מהצעקות שעלו מהרכב העובר ולא ייחס להן חשיבות. רק כאשר הרכב עצר ומתוכו יצאו התוקפים הבין שמשהו לא בסדר - לכן, הוא טוען, לא הצליח לקלוט את פרטי הרכב, שחנה רחוק, או את תווי פניהם של התוקפים, ואין באפשרותו להגיש תלונה למשטרת ישראל. 

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...