> 

האירוויזיון ואתן

מאוד לא קשה למצוא הומואים באירוויזיון, אבל אנחנו חיפשנו דווקא ביסקסואלים, לסביות וטרנסג'נדרים - ומצאנו. "איך פספסנו את זה?!" - ספיישל אירוויזיוןהאירוויזיון ידוע, הן בסטריאוטיפ והן במציאות, כאירוע המושך למדינה המארחת ולשידור הטלוויזיוני שלו אלפי הומואים, ששומעים, צופים, מדרגים ואפילו לומדים את הכוריאגרפיות בעל פה (וד"ש חם ליורופאלש). האירוע, שבבתים רבים נחגג כטקס חגיגי שהוא משהו בין ליל הסדר לחצי גמר גביע אירופה, הוא ללא ספק אחד הדברים היותר מזוהים עם האות ה' בקהילת הלהט"ב.

לכן, כשהעורך פנה למדור וביקש ספיישל אירוויזיון, צחקנו לו בפנים. אירוויזיון? נו, באמת. איך עושים "איך פספסנו?!" על תחרות שכל כולה מצעד גאווה צבעוני, ענק ומלא נצנצים? ואז, כמו המנורות בקומיקס, עלה לנו רעיון. למה שלא נחפש ביטויים ללסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים באירוויזיון?

ומה אתם יודעים - מצאנו.

רוצה להיות... גבר?

ללא ספק אחד הקטעים היותר מבלבלים באירוויזיון - מרי אן הלטבית מתחילה את השיר בחליפה לבנה ומגבעת בורסלינו גברית ומפלרטטת עם רקדנית הפלמנקו, במפגן קרוס דרסינג. לקראת סוף הנאמבר (ספוילר) מפשיטים אותה רקדניה הגברים לכדי שמלונת ורדרדה וקצרצרה תוך כדי פלירטוט. ביסקסואליות? טרנסג'נדריזם? סתם גימיק? אתם תגידו.

שימו לב: שעם כל הפירגון, השיר ממש מחורבן. אם זה השיר הזוכה, אירוויזיון 2002 היה כנראה חלש.פלישת הפאלשיות

שנה אחרי מארי אן, מגיע צמד ט.א.ט.ו (הרוסי, לא הלהקה עם אלונה דניאל) לאירוויזיון וכמעט זוכה - שוב, עם שיר נוראי במיוחד. רבות כבר נאמר על הבנות ועל יחסי הציבור שלהן - בהתחלה טענו שהן לסביות, אחר כך - ביסקסואליות שגם שוכבות מדי פעם עם האמרגן, ואם הן היו נשארות יחד אולי אפילו היו טוענות לסטרייטיות. מבלי לזלזל, כמובן, בבעלי המיניות הנזילה, למדור נראה שבמקרה הזה מדובר בטריק יחצ"ני זול במיוחד - והחיטוטים בנושא כנראה באמת עייפו אותן, שכן בהופעה שנתנו אתמול בערב בחצי הגמר הראשון ניכר היה שהן רק רוצות "לגמור עם זה וזהו". בכל זאת, קצת קרדיט כן מגיע לבנות: הן בכל זאת הביאו לנו את להיט הפופ הלסבי All the things she said.

שימו לב: תהיה נשיקה? לא תהיה נשיקה? הבנות טענו שכן, מארגני התחרות אמרו שממש לא. בסוף לא הייתה.בואי ל...רקוד איתי

אוקיי, אנחנו רואים את ההתרעמות באה, אבל תנו לנו צ'אנס: את אחינועם ומירה לא באמת "פספסנו?!" - ברגע שהמדור שמע את השיר לראשונה בקדם, ישר קפץ לו "רומן לסבי" לראש. והוא לא היחיד - שתי נשים המזמינות אחת את השנייה, בעדינות ובנועם, לרקוד - אין דבר יותר מקסים מזה.  אם השיר "בואי לרקוד איתי" היה נבחר, אולי אחינועם ומירה יכלו להשתמש בטריק היח"צ של ט.א.ט.ו. ולהתנשק - במקום זאת הן בחרו לתופף על פחי חמוצים. איזה חוסר מעוף.המדור "איך פספסנו את זה?!" מתפרסם בכל יום שלישי. מכירים עוד קטעים שפספסנו ופשוט חייבים להופיע במדור? שלחו לנו אותם ל- fisfasti@gogay.co.il !

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...