עוד בחדשות ודעות
 >  > 

זה לא כ"כ נעים לראות אפטר סגור

המשטרה פיזרה את באי אפטר העצמאות של שירזי במועדון "האומן 17", בשל חשד לסחר בסמים. במקום התפתחו עימותים עם הבליינים המאוכזבים

זה לא כל כך נעים לראות מועדון סגור, עוד יותר לא נעים להיות במקום כשהוא נסגר בעקבות פשיטה משטרתית. כך למדו הערב (ד') מאות המשתתפים באפטר יום העצמאות של שמעון שירזי במועדון "האומן 17" בתל-אביב. המשטרה פשטה על המקום בעקבות חשד לסחר בסמים, ועצרה חשודים לחקירה. 

מחר צפויה המשטרה לערוך שימוע לבעלי המועדון ובהמשך לקבל החלטה האם לסגור אותו - באופן זמני או קבוע - או להתיר לו לפעול כרגיל.

"בסביבות השעה 18:30 הגיעו למקום כוחות משטרה, ומיד התחיל בלאגן גדול", סיפר ל-GoGay ד', שהשתתף במסיבה. "ראיתי בחור רץ עם שקית ומנסה להחביא אותה, ובסוף זרק אותה לאסלה. כולם היו בהיסטריה שמחפשים כאן סמים, אבל אחר כך אמרו שזה כנראה בגלל עומס המשתתפים", הוסיף. רק כשעתיים לאחר האירוע הותר לפרסום כי סיבת סגירת המסיבה הייתה אכן בעקבות מידע מודיעיני על מכירת סמים אינטנסיבית במקום.

אפטר העצמאות החל הבוקר בעשר, והוא תוכנן להימשך אל תוך הלילה. כעת, נאלצו המבלים וגם ה-DJ's האורחים שהגיעו לישראל במיוחד לאירוע, לסיים את הערב מוקדם וללכת הביתה. "אני לא יודע איך להתייחס לכל הסיפור הזה. באמת היה כאן דוחק גדול, אולי יותר ממה שמותר, אבל זה מקובל ונפוץ", אמר ד'. "אף אחד לא רוצה לבוא למסיבה ריקה, ואם באמת סגרו את המקום בגלל עומס - אולי כדאי שהמשטרה תתעסק בדברים יותר חשובים". 

אלון, שאף הוא נכח במקום בעת שנסגר, אמר ש"הקהל היה מאוכזב מאוד, יצא מהמקום בשריקות בוז כלפי השוטרים וצעק "מדינת משטרה" לעברם". שניים מהמבלים התעמתו עם השוטרים, "אבל המשטרה הייתה אדיבה כלפיהם", הוא מוסיף, "השוטר השתדל לא להיכנס לעימותים מיותרים עם הבחור שהיכה אותו".

משמעון שירזי, מארגן האפטר, טרם התקבלה תגובה עד לפרסום הידיעה.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...