>  > 

פלירטוטים, פלירטוטים

לנמרוד יש אומץ לגשת לבחורים, אבל אחרי הפנייה הוא נתקע ולא יודע מה להגיד. גלינה מציעה לו שינוי גישה כללי ומרגיעה: "זו לא רק אשמתך"גלינה היקרה,

אני לא יודע להתחיל עם בחורים. זה לא שאין לי אומץ: אפילו החברים שלי אומרים שאני אחד הבחורים היחידים שאשכרה יש להם מספיק תעוזה כדי לגשת, אבל אז אני נתקע. להיות ישיר ולבקש מספר? מבהיל. להחמיא? לא מוביל לשום מקום. לזרוק שורה מתוחכמת? אין לי. אני כל כך מתוסכל שלפעמים אני ניגש וישר חוזר אחורה. מה אני עושה לא בסדר? אני הרי לא טיפש.

נמרוד


***

נמרוד היקר,

מהדברים שאתה מתאר, אני מבינה שאתה סובל ממה שניתן לכנות "משגל נסוג" של הביטחון העצמי - כלומר, אתה כושל ביישום מעשה הפילרטוט. מצבך דומה לזה של הצעצוע המשרדי המפורסם, בו הכדורים הולכים וחוזרים ולא מתקדמים לשום מקום. לפיכך, הייתי ממליצה לך לשנות את גישתך.

כל הכבוד לחבריך שאומרים לך שאתה אמיץ, אבל אתה צריך לשלוח אותם לבדוק אם אני במקרה מסתתרת במקרר שלהם. הם רק מזיקים לך, במידה והם יוצרים אצלך מערך ציפיות שווא שאתה לא עומד בו. חלק גדול מהכשל אצלך נובע, אולי, מהחשש מדחייה, והעין הבוחנת של חבריך מעצימה אותו.

גם אם אינך חושש מדחייה קבל עם ועדה, עצם המבט הבוחן של חבריך במצבים חברתיים משבש את היכולת שלך לפעול באופן יעיל וחכם בעת הפלירט. מהרגע בו ביססת בראשך ובחייך את הרעיון ואת העובדה שאסור שחבריך יהיו רלוונטיים לחיי האישות שלך, בין אם מדובר בזיווג לקשר או בהזדווגות לסטוץ, תוכל אולי לעבור את המכשול הידוע בתור "מה למען השם להגיד ולעשות"?

על מנת לצלוח את המכשול, אני יכולה להמליץ לך על שני שינויי גישה אפשריים: ראשית, זרום. פעם או פעמיים תטעה ותביך את עצמך כשתשאל בחור חמוד אם הוא רוצה להצטרף אליך למרתון צפייה בסרטי "הארי פוטר", אבל אין חכם כבעל ניסיון. לא תצבור ניסיון - לא תדע מה לעשות. פשוט תתגבר על זה כבר ותפסיק להתנהג כמו רון וויזלי.

אופציה שנייה לשינוי גישה מרענן הוא הניסיון לתת להם לפנות אליך. זה אולי מלחיץ לא פחות, וגם כאן אתה עלול לעשות טעויות רבות, אבל הדבר יכול ללמד אותך הרבה מאוד: כפי שאמרו כבר לפניי, האקטיבי הטוב ביותר הוא זה שהתנסה כפסיבי ולמד על בשרו מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד. נסה, לפחות לערב אחד, לא לפנות לאף בחור - אבל גם לא ללטוש מבטים מתנשאים בסביבה. שים לב מי מתחיל איתך, איך ואיפה הוא טועה. אתה לא טיפש, אבל כנראה אתה צריך ללמוד מה עושים החכמים.

רציתי להמנע מלמתוח ביקורת על כלל המתחנגלים בטור הזה, אבל אני לא ממש מסוגלת שלא להטיף: אל תשכח שהאחריות לכישלונך אינה רק שלך. חלק גדול מההומואים הם ביקורתיים ומרושעים יותר מילדות בכיתה ג' במשבר "מלכת הכיתה". אותם טיפוסים סובלים מחוסר ביטחון עצמי משווע שנמצא תחת מעטה נוצץ של אשליית גדלות - כל אחד היה בכל מקום ועשה הכל כבר מזמן. כשאתה ניגש לטיפוסים אלו, הייתי ממליצה לך לגשת עם מראה ענקית ולא לצפות לדבר מעבר לאוננות אופי ארוכה ומייגעת, אם כי אסתטית למדי.

מילת המפתח היא סבלנות ואמונה שמגיע לך להכיר את הבחור הנכון לרגע הנכון. כפי שנאמר בפרסומת לחברת הקוסמטיקה הידועה: "כי אתה שווה את זה".

בברכת "המתחיל במצווה אומרים לו גמור",
גלינה פור-דה-ברה
חז"ל בהתהוות

***

עוד טיפ מפינת האיפור של גלינה:

אין לי רצון להכביר במילים על יום השואה, אז למי שלא מכיר/ה או למי שרוצה להזכר, הנה סצינת הפתיחה של הסרט "עקומים". כן, הדראג קווין המזמרת הוא מיק ג'אגר, ובתפקיד הראשי בסרט השחקן קלייב אוון, לפני שפרץ לתודעה כשחקן סרטי אקשן.שלכם,
גלינה

רוצים גם אתם להיוועץ בגלינה? שלחו שאלה, בכל נושא, ל - askgallina@gogay.co.il.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...