עוד בתרבות ובידור
 >  > 

הדיווה יורדת לאילת

דנה אינטרנשיונל וה-DJ הבלגי סטיבן רידנט יופיעו במסיבת הגאווה המרכזית של סופ"ש הגאווה בעיר. חנה ומרגלית מהריאליטי "המרוץ למיליון" יובילו את מצעד הגאווה האילתי

הדיווה והשופטת החדשה של "כוכב נולד", דנה אינטרנשיונל, תופיע במסיבה המרכזית של סוף שבוע הגאווה באילת, שיתקיים בין 14 ל-16 במאי. המסיבה עצמה תתקיים ביום ו', 15 במאי, כמה שעות אחרי תום הפנינג הגאווה בעיר.

דנה אינה הגיי-אייקון היחיד שיופיע במסיבה - ייטלו בה חלק גם ג'ואל ו-DJ'S דודי שרון ומוטי סעדיה. ה-DJ הבלגי סטיבן רידנט יגיע במיוחד לאירועים, וייתן במסיבה סט.

מסיבה זו היא עוד חוליה בשרשרת של אירועיגאווה שהדיווה הופיעה בהם. כך, למשל, היא עלתה בשנה שעברה על במת האומן 17 בתל אביב במסיבת הגאווה שהתקיימה בליין ה-FFF של שירזי. אינטרנשיונל אף הופיעה ב-2001 בהפנינג הגאווה בסן פרנסיסקו. לעומת זאת, לפני שנתיים התבטאה הזמרת נגד קיומו של מצעד הגאווה בירושלים.

יום לפני המסיבה המרכזית, ב-14 במאי, יתקיימו שתי מסיבות הפתיחה של האירועים: מסיבת נשים תתקיים בדאנס בר החדש "השמועה" בהפקת אילנה שירזי ודגנית ברוכי. הגברים יוכלו לבלות במתחם "התעשייה 54" באזור התעשייה של העיר, בהפקת הליין התל אביבי PlayGround. מסיבה זו תהיה מחווה לגולשים התל אביבים מחוף הילטון, ותכלול שתי רחבות ושלושה DJ'S. פיני זילבר ינגן בחלל הפתוח של המועדון להיטי אירוויזיון מכל הזמנים, ואילו ברחבה המרכזית יפתח את הערב DJ בן רוסו, ואחריו יעלה DJ לה בז', שמופיע בפסטיבל זו השנה השלישית ברציפות. 

לאון שניידרובסקי, אמיר פיי-גוטמן וחנה ומרגלית מ-"המרוץ למיליון"
מצעד הגאווה של אילת ייצא ביום ו', 15 במאי, ב-13:00 בצהרים מרחבת חברת החשמל בעיר (מול קמפוס אוניברסיטת בן גוריון), ויעבור לאורך שד' התמרים, שדה התעופה, כיכר התיירות ומשם לכיוון החוף הצפוני. יובילו את המצעד חנה ומרגלית מתוכנית הריאליטי "המרוץ למיליון" בערוץ 2

הפנינג הגאווה יתקיים מיד לאחריו בחוף ה-"פפאיה". אמיר פיי-גוטמן, המודח מ-"האח הגדול-VIP", ושורה של מלכות דראג יופיעו. ינחה את האירוע ליאון שניידרובסקי, אף הוא יוצא "האח הגדול". 

דבר נוסף שנסגר בימים האחרונים ויתקיים במסגרת הפסטיבל הוא סוף שבוע הספר הוורוד, שבמסגרתו תעניק רשת צומת ספרים לאורחי הפסטיבל הנחות על ספרות גאה בסניף האילתי של הרשת, ורק בו. כמו כן, יצוין בפסטיבל יום הבנ"ה - היום הבין לאומי נגד הומופוביה - המתקיים ב-17 במאי.

מידע על יתר האירועים שיתקיימו במסגרת פסטיבל הגאווה באילת ניתן למצוא כאן.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...