עוד בחדשות ודעות
 >  > 

חשד: קיימו יחסים עם קטין שהכירו ברשת

10 גברים נעצרו בחשד שקיימו יחסי מין עם קטין מאז שהיה בן 13. כן נעצר עו"ד בחשד כי סיפק סמים לקטין אחר. הסנגורים: אם קוימו יחסי מין - זה היה בהסכמה

פרשיית מין חמורה הותרה הבוקר (ד') לפרסום: 10 גברים, בהם אישיות בכירה בתחום האינטרנט ומאמן ספורט מוכר, נעצרו על ידי המשטרה בחשד כי קיימו יחסי מין עם קטין בן 15 וחצי מאז שהיה בן 13 וחצי. בחלק מהפעמים נחשד כי הם אנסו אותו, ובחלק אחר - כי קיימו עם הנער יחסי מין תמורת תשלום. בביתו של עו"ד מפורסם, שנעצר אף הוא, נמצאו כדורי חגיגת וסם קוקאין, והוא חשוד כי העביר אותם לקטין אחר, בן 17 וחצי. שמותיהם של החשודים נאסרו לפרסום, לפחות עד לדיון שיתקיים בעניינם מחר בערב.

תחילת הפרשה לפני כשנתיים. על פי החשד, הוא פרסם כרטיס באתר ההיכרויות "אטרף דייטינג", ובו התחזה לבן 18. המשטרה חושדת כי הנער הכיר את החשודים, בני 24-51, באתר. עם חלק מהם הוא נפגש 3-6 פעמים, ועם חלקם האחר - פעמים רבות יותר. על פי החשד, שניים מהחשודים בפרשה קיימו אתו לעתים יחסים בניגוד לרצונו, ואיימו עליו לבל יספר על כך.

הנער העיד בחקירה כי בחלק מהמקרים הוא ביקש כסף או סיגריות בתמורה לקיום יחסי המין. על פי החשד, באחד המקרים התקין אחד החשודים לנער תוכנת מחשב בתמורה לקיום יחסי המין. היחסים שעל פי החשד קיימו עם הקטין עוררו בין החשודים קנאה, וחלקם אף איימו זה על זה.

לפני זמן מה הגיעו לביתו של הקטין, המתגורר בתל אביב, מכתבים ובהם פירוט מעלליו עם החשודים ואיום כי הדבר ייוודע בקרוב להוריו. הדברים נודעו לבת דודתו של הקטין, שמיהרה לדווח על כך למשטרה. לאחר מכן, נבהל הנער ופנה לכמה מהחשודים באמצעות תוכנת מסרים מיידיים. עוד באותו היום זימנו החוקרים את הקטין, וגבו ממנו עדות מפורטת. במשך השבועיים שלאחר מכן הצליחו השוטרים לעלות על עקבותיהם של החשודים, וביום ראשון השבוע הוחלט לעצור אותם. במקביל, הוטל על הפרשה צו איסור פרסום גורף, שהוסר היום בחלקו.

במהלך פעילות למעצרו של אחד החשודים גילו השוטרים בביתו של עורך דין מוכר כדורי חגיגת וכן סם קוקאין. נער בן 17 שהיה בדירה טען כי קיבל את הסמים מאותו עו"ד. זה, מצידו, לא הכחיש, אולם טען כי את כדורי החגיגת רכש בפיצוציה וכי הקוקאין שנמצא בדירתו לא היה שלו. בית המשפט שחרר את עורך הדין למעצר בית וקבע כי נראה שאין בסיס לחשדות המיניים נגדו. יתר החשודים נמצאים במעצר באבו-כביר.

סנגוריהם של החשודים טענו כי אלה לא ידעו על היותו של הנער קטין, משום שהוא הציג את עצמו באתר ההיכרויות כבן 18. עוד טענו כי אם קוימו ביניהם יחסי מין, הם היו בהסכמה. עו"ד אבי חימי, סנגורו של עורך הדין שנמצאו סמים בדירה ששהה בה, טען כי לא ניתן לקשור אותו בפרשה וכי מדובר בביש מזל של עורך הדין.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...