עוד בתרבות ובידור
 >  > 

גאות ומבלות - בחיפה

מספר פעילות חיפאיות הקימו לאחרונה ליין שנותן לנשים הגאות מהצפון אפשרות לבלות באזור שלהן, ולא לנסוע למסיבות במרכז. רשמו לפניכן: "ספירלה", ביום רביעי הקרוב

חיי הלילה הגאים של חיפה סובלים בזמן האחרון ממחסור חמור, ולמעשה מסתכמים בליין אחד - ה-G@P, שמתקיים בכל שבוע במועדון ה"לאון". אי לכך, כל מקום או ליין חדש שנפתח בעיר בעצם מגדיל את ההיצע לקהילה בצפון פי 2. המחסור הזה הביא כמה פעילות חיפאיות גאות להקים, בהתנדבות מלאה, את "ספירלה" - ליין חדש לנשים בלבד, שמתקיים בכל יום רביעי שני בחודש בקומה השנייה של ה"סינקופה בר".

בכל פעם יתקיים בליין ערב אחר. מסיבת פתיחת הליין התקיימה בחודש שעבר. בערב השני, ביום רביעי הקרוב, תהיה מסיבה עם מוזיקת ניינטיז. בערבים הבאים צפויים להיות ערב דראג והקרנת סרט.

לינוי זוהר, אחת המארגנות, אמרה כי אמנם מתקיימים בחיפה מפגשים "כבדים", כלשונה, יותר ללסביות וביסקסואליות, אבל לא הייתה לאחרונה לנשים החיפאיות הגאות אופציה קלילה יותר. "במקום לנסוע למרכז למסיבה גאה", הוסיפה, "עכשיו הן יכולות להישאר לבלות בחיפה".

זוהר טענה כי יש לליין פוטנציאל להצלחה. "לערב הראשון הגיעו 45-50 נשים, בקבוצה שלנו בפייסבוק חברות 150 נשים, ויש גם נשים סטרייטיות שבאות לתמוך. אנחנו לא מכוונות ל-200-300 נשים בערב, בין היתר כי מדובר במקום אינטימי, אבל אנחנו בהחלט רוצות להגיע לגרעין של 50-70 נשים".

היא הוסיפה כי העובדה שהליין מתקיים פעם בחודש בלבד "לא מעיקה עלינו, כמארגנות, ולא יוצרת רווייה, כפי שהיה קורה אילו הליין היה מתקיים בכל שבוע".

המארגנות מזמינות נשים שרוצות להצטרף לצוות, או מעוניינות להופיע במסיבות, ליצור קשר באמצעות הקבוצה בפייסבוק.

"ספירלה", "סינקופה בר", רחוב כיאט 5 פינת רחוב נתנזון 1, העיר התחתית, חיפה. המסיבה הקרובה - ב- 14/01. כניסה: 10 שקלים.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...