> 

ביינדר - אמצעי קשירה

חלק שני של המדריך המלא לקשירת חזה, מלווה בתמונות - מגוון פתרונות קשירה "עשה זאת בעצמך" בהישג היד והכיס ומגוון פתרונות מקצועיים

 לחלק א: קשירת חזה – ביינדינג 

ישנם סוגים שונים ושיטות שונות של קשירה. החל באמצעים "ביתיים" אשר אינם דורשים הזמנה או הכנה מיוחדת ומשמשים לרוב לקשירות לטווח קצר או לקשירה חד פעמית וכלה באמצעים "מקצועיים" אשר נותנים מענה לשימוש מתמשך או יומיומי, בדרך כלל בהזמנה מחו"ל דרך האינטרנט.
אמצעי "עשה זאת בעצמך" זולים וזמינים
טווח מחירים: 10-50 ¤

ניילון נצמד כחול – ניתן לרכישה בחנויות “עשה זאת בעצמך” וחנויות לכלי בניין. טוב לשימוש חד פעמי. מדובר בניילון חזק יותר מהניילון הנצמד הביתי.

ניילון נצמד פשוט
– לבעלי חזה קטן. אפשר לשלב עם מסקינג-טייפ אך עדיף להימנע מכך. שימוש במסקינג-טייפ ישירות על הגוף יכול לגרום לחתכים, לפריחות ולקריעת שכבות עור בהסרה, וזהו חומר קשיח שמקשה על הנשימה ועל התזוזה.

תחבושות אלסטיות
– ניתן לרכישה בכל בית מרקחת, זול, מתאים בעיקר לחזה קטן, ייתכן שאף לשימוש ממושך. יש לחפש תחבושות רחבות (אם תוכל, נסה להשיג כאלה ברוחב של 20 ס"מ כמו שניתן למצוא בארה"ב). אפשר ללבוש חזיית ספורט מתחת אם החזה נוטה 'לברוח' מבין הליפופים. פחות פרקטי לבעלי חזה גדול. קשירה הדוקה מדי יכולה לגרום לקשיים בנשימה ובתזוזה ואף לחתכים בעור.גאפה/דאקט-טייפ/איזולירבנד חבלה - ניתן לרכישה בחנויות לחומרי בניין (בקשו את הרחב ביותר, לפחות 5 ס"מ). מתאים לבעלי חזה קטן או בינוני, החומר לא "נושם" ועל כן לא מומלץ לשימוש ממושך וקבוע. קל ונח לניסוי או לשימושים חד פעמיים כמו הופעות דראג, השימוש הינו חד פעמי, לא אקולוגי. הזיעה חזקה מהדבק ולכן קשירה על הגוף עצמו במקרה שמזיעים אינה מומלצת.

הוראות: בעלי חזה קטן יכולים להשתמש ברצועה על כל צד תוך משיכה לכיוון הרצוי, בעלי חזה בינוני יכולים ללפף בדומה לתחבושת אלסטית. יש לכסות את הפטמות למשל על ידי פיסה הפוכה (הצד ללא הדבק צמוד לגוף) או על ידי קשירה מעל חזיית ספורט. את ההסרה יש לבצע לאט כדי שלא יכאב. חגורת גב
– ניתן לרכישה בבתי מרקחת. עבה באופן יחסי, פחות נוחה לשימוש יומיומי, חמה בקיץ, טובה לבחינה אם מעוניינים להשקיע באמצעי קשירה נוח יותר.


חגורת בטן
– ניתן לרכישה בבתי מרקחת, בחנויות של פעם או בשוק. דומה לחגורת גב, אך אולי עדיף למצוא משהו פחות עבה.

החלק העבה יותר של גרביונים / מכנסי רכיבה מלייקרה
– מתאים בעיקר לחזה קטן. הוראות: יש לחתוך את הבד של הרגליים וחלק מאזור המפשעה (בזהירות, כך שיישאר מספיק בד מסביב). הידיים שלך אמורות לעבור דרך החורים ברגליים והראש דרך המפשעה, בדומה לגופייה או לחזיית ספורט.

עקב תקלה טכנית לא ניתן להציג את המשך הכתבה. עמכם הסליחה.
תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...