עוד בחדשות ודעות
 >  > 

תל אביב: שני נציגים לקהילה במועצה

יואב גולדרינג ויניב ויצמן יהיו חברים במועצה הבאה של עיריית תל אביב. גם יקירת הקהילה, יעל דיין, נכנסה למועצה. ערן לב נשאר בחוץ

הישג חסר תקדים לקהילה: יואב גולדרינג ("עיר לכולנו") ויניב ויצמן ("רוב העיר") יכהנו במועצת עיריית תל אביב - יפו הבאה. זאת לאחר ספירת הקלפיות בבחירות למועצה. סגנית ראש העיר ויקירת הקהילה, יעל דיין, תמשיך לכהן אף היא במועצה.

גולדרינג וויצמן ממשיכים את דרכם של מיכל עדן ואיתי פנקס, שכיהנו במועצות העיר הקודמות מטעם מרצ. עו"ד ערן לב, שהתמודד מטעם מרצ בבחירות אלה, לא הצליח להיכנס.

ככל הנראה, "עיר לכולנו" ו"תל אביב אחת" יהיו שתי הרשימות הגדולות במועצה הבאה. "תל אביב אחת" זכתה ב-5 מנדטים, ואילו "עיר לכולנו" נמצאת על סיפו של המנדט השישי.

"'עיר לכולנו' - הגורם הפוליטי המרכזי בתל אביב"
בבחירות לראשות העיר - רון חולדאי ניצח עם 51% לעומת 34% לדב חנין.

יואב גולדרינג אמר בתגובה כי "הייתה עבודה מדהימה. 'עיר לכולנו' עשתה מהלך אדיר בחודשים האחרונים. ברור כי "עיר לכולנו" היא הגורם הפוליטי המרכזי ביותר בתל אביב - יפו". 

גולדרינג הגיע ל"עיר לכולנו" לאחר שהיה ב"רנט קונטרול", תנועה להורדת מחירי שכר הדירה הגבוהים בתל אביב. בנוסף, הוא פעיל בחד"ש והשתתף במאבקי הסטודנטים. יניב ויצמן מכהן כיושב ראש "ארגון הנוער" וכמנכ"ל Teenk - משרד פרסום לבני נוער.

כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...