> 

בתי עסק טרנספרנדליים - מה למה ואיך

רנה אריאלי מסביר מה עומד מאחורי פרויקט רשימת העסקים הטרנספרנדליים ואיך אפשר להצטרף אליה

לרשימה המלאה
לעדכון

רשימה של בתי עסק טרנספרנדליים הולכת ונבנית בימים אלה על ידי הגולשים באתר. מטרתה של רשימה זו לתת לנו מענה לצורכי היומיום, בחנויות שונות ובקבלת שירות מבעלי מקצוע בתחומים שונים. אם מישהו מאיתנו חושש או חוששת מסיטואציות כאלה של ביקור בחנויות או הזמנת בעל מקצוע הביתה למשל, בין אם משום שאיננו "עוברים" או בין אם משום שעברנו חוויות לא נעימות בעבר כאשר ניסינו לקבל שירות מאנשים טרנספוביים – רשימה זו נועדה להקל עלינו מחד ולתגמל אנשים טובים מאידך. איסוף וריכוז המלצות של חברי הקהילה בנוגע לעסקים ולנותני שירות טרנספרנדליים, אשר מכירים אותנו ומתייחסים אלינו בכבוד כאל שאר האדם, יעזור לכולנו לקבל שירות ויחס הוגנים וכן לתגמל את אותם בעלי עסקים על ידי כך שנשתמש בשירותיהם.

 
שלחו לנו המלצות מנומקות ומוסברות לגבי כל בית עסק או נותן שירות אשר אתם יודעים בוודאות שהם טרנספרנדליים. צרפו את מרב הפרטים: שם, כתובת, טלפון, אתר.
אימייל לשליחה
 
להלן דוגמאות לבתי עסק ולאנשי מקצוע בתחומים שונים שנשמח לקבל מכם המלצה עליהם. נשמח לקבל המלצות גם לגבי בתי עסק מסוגים אחרים.
 
בגדים והנעלה

אנו מעוניינים לשמוע על חנויות בגדים שבהן ניתן להרגיש בנוח ולבקש את הבגד הרצוי מבלי להזדקק להסברים או לספוג עלבונות. המלצות על מוכרים ומוכרות מביני עניין שאפשר להתייעץ איתם להתאמת ביגוד שיעזור לקבלת המראה הרצוי.
עבור חלק מאיתנו מציאת בגדים או נעליים במידה הרצויה בעייתית מאוד. בגדי גברים הם לרוב במידות גדולות מדי ובגדי נשים הם לרוב במידות קטנות מדי. היינו רוצים לכלול ברשימה גם חנויות נעליים ובגדים שבהן מצאתם אביזרים שהתאימו לכם, ושבדרך כלל קשה לכם למצוא בחנויות אחרות. כמו כן, אם אתם נעזרים בתופר\ת לתיקון או עיצוב בגדים ויכולים להמליץ עליהם, נשמח לקבל גם את פרטיהם.
 
מכוני יופי, קוסמטיקה, לייזר

אנו נעזרים במכוני יופי, קוסמטיקה ולייזר בתהליך השינוי. הרבה פעמים אין מנוס מפני השיתוף בשינוי. כדאי להמליץ על מכון הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. אנא פרטו אילו טיפולים קיימים במקום, טווח מחירים או כל דבר נוסף שעשוי לעזור.
 
מספרות

תספורת הינה סיטואציה נוספת שבה אנו נזקקים לשירות מאוד מסוים, שהוא קריטי לקבלת מראה גברי או מראה נשי. פעמים רבות ביקור במספרה מלווה בחשש שמא לא יזהו אותנו במגדר שלנו. לעיתים קשה להימנע מחשיפת דבר היותנו טרנסג'נדרים.
אנא עדכנו אותנו לגבי ספרים ומספרות שמגיבים בצורה מכובדת לטרנסג'נדרים ומתאימים להם תספורת גברית או נשית לפי בקשתם.
 
מקומות עבודה

אנו מבלים שעות רבות במקום העבודה. חשוב שיהיה לנו נוח בו, ושיפנו אלינו בכבוד ובמגדר הרצוי. רבים מאיתנו חוששים להתחיל עבודה במקום חדש, או מביצוע תהליך של שינוי במקביל לעבודה.
נשמח אם תשתפו אותנו במקרים בהם מקומות עבודה קיבלו אתכם וכיבדו את מי שאתם. כל מקום שקיבל את הבקשה שלכם לפנות אליכם במגדר המבוקש, כל מקום שידע על השינוי שאתם עוברים ותמך בכם או ליווה אתכם בתהליך ללא אפליה ועוד. אפשר לפרט על מהות ההתמודדות אליה נחשפה החברה, התפקיד שאתם מבצעים, אופי החברה, אם יש כרגע צורך בעובדים וכל פרט אחר שנראה לכם רלוונטי. 
 
בעלי עסק

אם אתם בעלי עסק או מכירים בעלי עסק טרנספרנדליים אחרים שיוכלו לקבל לעבודה חברים מהקהילה, נשמח לצרף את פרטי העסק לרשימת העסקים הן לצורכי תעסוקה והן לקבלת שירותים עתידיים על ידי הגולשים באתר.
 
המלצות בתחומים נוספים יתקבלו בברכה.<
תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...