> 

טיפים למתנתחות אצל ד"ר ספורן - חלק ב'

תשובות וטיפים נוספים עבור מתנתחות אצל ד"ר ספורן בתאילנד. עם איזה סים מתקשרים לארץ, מה כדאי לקנות מראש, איפה ועוד

 לחלק א' של הכתבה

כמה ובאילו בגדים להצטייד?
אנחנו היינו בספטמבר והיה מאוד חם, וגם הלחות שם מאוד גבוהה. בגדים כמו בארץ באותה עונה זה בסדר. מבחינת כמה בגדים – יש לזה יתרון לגבי הכביסה, אז נראה לי שעדיף הרבה, אם כי צריך להיזהר שלא תעברו את המכסה של העלייה למטוס ואז לפחות בחזרה תצטרכו לשלם על תוספת משקל.

טלפון לארץ
את יכולה להזמין סים תאילנדי כבר בארץ – מהאתר קשר עולמי. כשמתקרבת הטיסה, תוודאי שהטלפון שלך הואSIM FREE, כלומר אין לו נעילת סים (ואם יש נעילה, משחררים אותה אצל המפעיל הסלולרי), ואז תקני את הסים.
כשאת מגיעה לתאילנד, תחליפי את הסים בסים שרכשת.
משתמשים בכרטיסי חיוג מסוג "1-2call" שמגרדים את המספר שלהם ומטעינים את הסלולרי – את הכרטיסים אפשר לקנות בכל 7eleven ויש שם הרבה סניפים כאלה. כדי לחייג לארץ או לכל ארץ אחרת השתמשי בקידומת 007 לפני קידומת המדינה (972 לישראל).
 
דברים שיהיה נחמד אם כבר יחכו בבית לאחרי הניתוח:
1. כמה חבילות של סדיניות חד-פעמיות.
2. לפחות 10 חבילות ג'ל סיכוך על בסיס מים. ניתן לקנות גם בחנויות הפארם.
3. כפפות לטקס.
4. דוש וגינלי – Item Code: RU028.
  
המלון ובית החולים בצ'ונבורי
המלון שהם ממליצים (מרקורי) ממש לא יצא לנו יקר. הופתענו למשל שהמלון שלקחנו בבנקוק ל-3 לילות היה כמעט חצי מהמלון בצ'ונבורי שלקחנו ל-40 לילות. וזה עוד עבור חדר בקומה 7 (דלוקס) בצ'ונבורי, כי רצינו שיהיה DVD. יהיה כדאי לך לעשות את העסקה של 30-יום, כי זה יוצא יותר זול עבור כל יום, ואז את לא צריכה לטרוח לעשות check-out מהמלון לבית חולים ו-check-in חזרה למלון. במיוחד אם את עם עוד מישהי, לא כדאי שהיא תישן איתך בבית החולים – עדיף שהיא תנוח כמו שצריך במלון, ותבוא לבקר אותך מהבוקר עד 6-7 בערב.
הקליניקה של ספורן היא ממש צמודה למלון, ומאוד נוח לקחת את המלון שהם מציעים מבחינה זו.
לגבי כביסה – זה יחסית יקר (אם כי בבנקוק היה יקר הרבה יותר) וחלק העדיפו לעשות כביסה בשירות עצמי בקליניקה, ששם זה משמעותית יותר זול.
 
DVD
לקחנו חדר בקומה השביעית (דלוקס), כי בחדרים האלה יש DVD, וזה עזר לנו להעביר את הזמן בכיף. יש שם ספרייה, אבל גם הבאנו DVDs מהבית, וכן קנינו שם כמה – ואם את רואה שה-DVD שהבאת לא עובד, צריך להתקשר לקבלה ולבקש שטכנאי יבוא להסיר מהמכשיר את המגבלה על region code.
 
חברה
חלק מהחוויה שם זה להכיר את הנשים האחרות והמלווים והמלוות שלהם. הרבה פעמים היינו פותחים שולחן ארוך במסעדה של המלון וזה היה מאוד נחמד. כמו כן, בקליניקה יש גם סלון שבו אפשר להכיר ולשוחח עם נשים.
עקב תקלה טכנית לא ניתן להציג את המשך הכתבה. עמכם הסליחה.
תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...