> 

טיפים למתנתחות אצל ד"ר ספורן

א', עונה לשאלות העולות לקראת נסיעה לתאילנד לצורך ניתוח שינוי מין אצל ד"ר ספורן. היא נותנת טיפים, עצות שימושיות ובעיקר מרגיעה מאוד - חלק א'

האם אני מרוצה?

אני שמחה על השינוי. אחד הדברים שבאמת הפתיעו אותי, זה כמה שזה עדיין מרגיש כמו איבר מין, ולא סתם איבר שנראה כמו איבר מין אלא גם מבחינת תחושה ואורגזמה. בהתחלה כמובן יש כאבים כל הזמן. אבל החל מהחודש הרביעי אחרי הניתוח הדברים נרגעים, ולאחר שגם הטיפולים פוחתים לפעם ביום, זה מקל מאוד.

איך היחס בקליניקה? איזה אדם הוא ספורן?
היחס בקליניקה הוא מדהים. האירוח שלהם ותודעת השירות מאוד גבוהים. ישגיחו עליכן, ויהיה לכן למי לפנות בכל בעיה במשך כל השהות שלכן שם. ספורן עושה רושם של אדם צנוע, ענייני וחביב. עם זאת הוא מאוד עסוק, והזמן שלכן איתו יהיה מאוד מוגבל.
 
ברית מילה ואיכות הניתוח
לגבי ברית מילה, מה שנקרא באנגלית circumcision - לד"ר ספורן יש ככל הנראה יותר ניסיון עם מנותחות שעברו ברית מילה מאשר לכל מנתח בארץ. הוא הראה לי על צג מחשב דוגמאות לניתוחים שעשה למנותחות עם ובלי ברית מילה, והראה שיש מעט הבדלים. הבדל אחד הוא בצבע של השפה החיצונית – שהוא ורדרד במנותחת שלא נימולה, שזה נראה יותר אותנטי. במנותחת שנימולה הצבע הוא לפי צבע העור באזור. מבחינת התחושה והאורגזמה הוא שומר על מה שיש לך. מבחינת העומק של הנרתיק – הפקטור המכריע כאן הוא גודל איבר המין, ובכל מקרה, ספורן הוא מומחה להפיק עומק מספק גם כשהאיבר קטן.
 
ניתוחים נוספים
אני עשיתי שתי הרדמות – בהרדמה הראשונה SRS (ווגינופלסטיקה, ניתוח לשינוי מין) ו-AM (הגדלת חזה) ובהרדמה השנייה, בהפרש של שבועיים וחצי, את ה-FFS (ניתוח לנישוי פנים).

לגבי AM אצלו, אכן המחיר הוא דומה לארץ (כ-20000 שקל). פניתי לשני מנתחים בארץ והיה לי הרושם שיש להם דעה קדומה לגביי. כמו-כן, ספורן עושה את הניתוח מבית השחי – שם תהיה הצלקת, ולא בפטמה או מתחת לשד. אם ניתן, הוא עושה את הניתוח מתחת לשריר, שזה יותר בטוח מבחינה בריאותית. בגלל שזה נעשה מבית השחי, הוא לא קורע או מזיק לשריר בשום צורה, בניגוד למנתחים בארץ, שאם הם כבר עושים מתחת לשריר, הם קורעים את השריר בכוונה שיתאחה לבד. הוא משתמש בשתלים עגולים בדרך כלל. 

הדבר היחידי שלא אהבתי שם זה המדידה לפני, עם הבנות שעוזרות לו. זה היה מאוד לא מקצועי. הן אפילו הציעו לי לשים שני שתלים של 200 זה מעל זה, כדי לבדוק איך יראה 400 – שזה כמובן טיפשי לגמרי, כי השתל של 400 נראה לגמרי אחרת (הרבה יותר שטוח). אבל בסופו של דבר, בחרתי את הגודל הנכון בשבילי. 

עוד דבר – חשוב ללכת עם חזייה במהלך היום אחרי שאת יוצאת מבית החולים, אחרת השדיים יכולים ליפול – ואולי גם לא באופן שווה. חשוב גם לעשות מסז' לשדיים, כך שזה מוסיף לך לטיפולי ההרחבות עוד משהו לעשות. בהתחלה ההרחבות הן יותר פשוטות (ולוקחות כ-3 שעות פעמיים ביום), אז אפשר לעשות את המס'ז בזמן שלהן. אחרי כחודש, כבר לא, כי השיטה משתנה.
 
מספר ימי הגעה לפני הניתוח
הם מבקשים להגיע יומיים-שלושה קודם לניתוח. אני נסעתי במוצאי שבת והניתוח היה ביום רביעי. חשבתי שיהיה לי זמן להיות בבנקוק אבל בסוף זה לא הסתדר, כי בכל יום קבעו לי בדיקות של לפני הניתוח.
 
כמה זמן ספורן מבקש לשהות בתאילנד?
בסביבות ה-30 יום אחרי הניתוח (בהנחה שמדובר רק בניתוח אחד). סופי (הנציגה שלו) בטח תכתוב לך.
 
עקב תקלה טכנית לא ניתן להציג את המשך הכתבה. עמכם הסליחה.
תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...