עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

ציפי אובזילר רצה למועצת עיריית גבעתיים

אובזילר, לסבית מוצהרת, הודיעה כי תתמודד למועצה ברשימה של סגן ראש העיר. היא גרה בגבעתיים עם בת זוגה ובתן המשותפת

האם תהיה חברת מועצת עירייה מוצהרת מהקהילה מחוץ לתל אביב ולירושלים? ציפי אובזילר, הטניסאית מספר שתיים בדירוג הישראלי, הודיעה כי תתמודד  בבחירות למועצת עיריית גבעתיים, שייערכו בנובמבר. היא ממוקמת במקום השני ברשימת "גבעתיים הירוקה", שבראשה עומד סגן ראש העיר, יורם פומרנץ.

אובזילר מתגוררת בגבעתיים עם בת זוגה, הדס, ועם בתן בת השנה. פומרנץ פנה אליה וביקש ממנה להתמודד ברשימתו. לדברי אובזילר, היא קיבלה את ההחלטה לאחר "מחשבות מוקדמות רבות על הנושא". היא אמרה כי "העובדה שמדובר בפעילות במסגרת רשימה מקומית, שכל מהותה למען גבעתיים, הכריעה את הכף. דווקא עכשיו, לאור ההישגיות הספורטיבית - מקצועית והמימוש המשפחתי - אישי, אני מוכנה ורוצה לפעול ולתרום למען הקהילה והסביבה העירונית".

פומרנץ אמר על אובזילר כי היא "משלבת איכות, הישגיות, מצוינות ונחישות. תכונות אלה בדיוק נדרשות לנו היום כדי להוביל את גבעתיים, במלוא התנופה, במסלול פיתוח ושגשוג עירוני".

אחרי שחר פאר, ציפי אובזילר היא כיום הטניסאית השנייה בדירוגה בישראל, ונמצאת במקום ה-116 בעולם. אובזילר הייתה אלופת ישראל בטניס ב-2000, 2004 ו-2005, זכתה בתארים שונים בזוגות וביחידים ואף ייצגה את ישראל באולימפיאדת בייג'ין, שהסתיימה בשבוע שעבר. בכך הייתה אובזילר לאחת מ-11 ספורטאים שנמצאים מחוץ לארון והשתתפו באולימפיאדה האחרונה.

בראיון היציאה מהארון שלה, שפורסם ב"מעריב" לפני מעט יותר משנה, אמרה אובזילר כי "אני חושבת שלקראת סוף גיל ההתבגרות הבנתי שהדברים שונים. היו בהתחלה כמה שנים קשות, אבל עכשיו ההורים שלי נהדרים ויש קשר מדהים בין אמא שלי להדס".אובזילר הוסיפה בראיון, שבוצע בטרם לידת בתן המשותפת, כי באותן שנים קשות "היה פחות קשר עם ההורים, אחרי שכל החיים היינו בקשר אינטנסיבי, פתאום היה איזשהו נתק. היה להם קשה לקבל את הזוגיות הזאת.... עכשיו אני יודעת שהם מאוד מתרגשים ומצפים אתי ללידה".

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...