> 

אלן ופורשיה לנצח, שתי נשיקות במצח

הזוג הלסבי הכי מפורסם בעולם התחתן היום: אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי נישאו היום בטקס קטן וצנוע, שבו השתתפו 20 בני משפחה וחברים קרובים

לאחר פסיקת בית המשפט הקליפורני במאי, שקבעה כי יש לאפשר נישואים חד-מיניים בקליפורניה, התחתנו כבר מאות זוגות במדינת קליפורניה, כולל דנה ג. פלג שלנו.  

אליהם מצטרפות היום השחקניות אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי. השתיים נפגשו ב-2004, וחיות ביחד ובאופן גלוי עם ארבעת החתולים שלהן בבוורלי הילס. אלן דג'נרס, 50, אחת הלסביות המוצהרות הראשונות בתולדות הטלויזיה האמריקאית והראשונה בתולדות הסיטקום. אלן דג'נרס יצאה מהארון בתוכנית שלה, בפרק מתוקשר מאוד.

לאחר היציאה המתוקשרת של אלן מן הארון, חל שינוי ביחס הטלויזיה האמריקאית לייצוגים לסביים ולשחקניות לסביות. בעקבות כל השינויים הללו הוקם גם אתר האינטרנט הגדול ביותר לייצוגים לסביים , ובו ניתן לקבל רשמים ועידכונים בנוגע לייצוגים לסביים בטלויזיה ובקולנוע. כיום אלן דג'נרס היא מנחת טוק שואו מצליח מאוד, והזוגיות בינה ובין פורשיה דה רוסי, 35, שחקנית אוסטרלית יוצאת מגדר הרגיל הזכורה לנו מ"אלי מקביל" המיתולוגית פורחת כבר משנת 2004. הם יצאו כזוג לתקשורת כשנה אחרי שנפגשו, בשנת 2005, לאחר השלמת תהליך היציאה מהארון של דה רוסי בפני משפחתה.

בראיונות בעניין החתונה אמרה דג'נרס לא מעט פעמים כי היא רואה בזכות לנישואים חד מיניים משהו שיראה לנו בעתיד כפי שנראות היום זכויות ההצבעה לנשים - משהו שתמיד צריך היה להיות ולא ברור למה אי פעם אסרו אותו. למתעניינים נמסר כי, פורשיה לבשה בחתונה שמלה של זאק פוזן, בגזרה זורמת וצמודה.

דה רוסי ודג'נרס מסרו לתקשורת כי זהו משהו שתמיד רצו לעשות, והן נרגשות ומאושרות מאוד שכעת זה מתאפשר להן. כמו כן, הוסיפה אלן, בחוש ההומור האופייני לה, כי "תכנון חתונה זה המון מתחים, כולם כבר הוזמנו, אפילו הגנן שלי." למרות ההצהרה המשעשעת הזו, החתונה היתה קטנה מאוד ואינטימית, רק כ-20 מוזמנים, וכללה רק חברים ומשפחה קרובה. שיהיה במזל טוב!

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...