> 

סוף למסיבות "לשווים בלבד" בסאונה

בעלי סאונה סיטי, שבה התקיימו המסיבות, החליטו על סגירת הליין מעורר המחלוקת לאחר שתי מסיבות בלבד. המארגנים ינסו לקיים אותו במקום אחר

אחרי פעמיים בלבד, נסגר ליין מסיבות הסקס "לשווים בלבד" בסאונה סיטי, ככל הנראה עקב חוסר הרווחיות שלהן ותגובות של הלקוחות הקבועים של הסאונה. מארגני הליין מחפשים עתה מקום חלופי לקיומו, ועד שימצאו, אם וכאשר, נמצא הליין בפגרה.

לכתב GoGay נודע כי בעלי הסאונה שוחח לאחר המסיבה השנייה, שהתקיימה ביום שישי האחרון, עם מארגני הליין ומסר להם על סגירתו עקב אי כדאיות כלכלית. אלה טענו כי עקב המחיר המוזל שנגבה בשתי המסיבות הראשונות, יש לקיים מסיבה נוספת כדי לבדוק האם הליין כדאי לבעלי הסאונה כלכלית או לא, אבל הבעלים המשיך בשלו.

אחד המארגנים, א', טען כי הסיבות לסגירה הן "עניינים טכניים של הסאונה". לדבריו, המסיבות הראשונות לא הרוויחו עקב מחירי הכניסה והמשקאות המוזלים. הוא הוסיף כי כמות הקהל הייתה מעל מה שחשבו בהתחלה - ובמקום 80-90 משתתפים הגיעו למסיבה הראשונה 102 בני אדם, ולשנייה למעלה מ-90.

מסיבות מעוררות מחלוקת
מאז שנודע על הקמתן, עוררו המסיבות הללו תגובות נזעמות בקרב חלק מהקהילה, בהם לקוחות של הסאונה הוותיקה. בין היתר, היו איומים, שלא יצאו אל הפועל, בהפגנות מול הסאונה בזמן קיום המסיבה. חלק מן המגיבים דיברו על הסלקציה שנעשית בליין בין "שווים" לבין "כאלה שלא" במונחים של גזענות ושנאת אחרים.

א' טען, מצדו, שמדובר בסקס, שבו לגיטימי לעשות סלקציה. הוא אמר כי יש כאלה שאינם רוצים לקיים יחסי מין ליד אחרים שהם אינם נמשכים אליהם, ואין להם אלטרנטיבה.

לפי שעה, לא ידוע אם ומתי יחודשו המסיבות. א' טוען ש"יש לנו למעלה מ-300 חברים רשומים, וכנראה שהליין ימשיך במקום אחר. אני לא יודע עדיין איפה ומתי". הוא הוסיף כי "הליין הוא לא תלוי מקום. הוא היה בעבר במקום אחר ועבר ממנו". למי שמתקשר אליו לשאול לגבי מסיבות עתידיות הוא עונה שהליין נמצא כעת בפגרה.

טרם נתקבלה תגובתו של הבעלים של סאונה סיטי.

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...