עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

שירי לי כינמת

זה בטח קרה לך: העקצוץ הקטן והתמים הופך במהירות לאיזור מוכה אסון. עונת הקיץ הגיעה, ואיתה מכה חדשה שמשתוללת ברחובות העיר. מדריך להתנתקות מהכינים

זה בטח קרה לך (ואם עדיין לא, כדאי שתפנים שחיי המין שלך כנראה על הקרשים). כבר כמה ימים שאתה מסתובב עם תחושה של גירוד מוזר במקום הקדוש ההוא (ולא, אנחנו לא מתכוונים לירושלים). בהתחלה זה מגרד קצת, ואחר כך זה הופך לגירוד בלתי-נסבל, שבא בדיוק בזמן הכי לא מתאים. נניח, בעת ישיבה חשובה בעבודה. או בארוחת ערב אצל אמא. או בדייט ראשון עם בחור ממש מתוק. בטח הבנת את העניין.

העקצוץ הקטן והתמים מלפני שלושה ימים הפך את המפשעה שלך לאזור מוכה אסון. אדמומיות קלילה מסמנת את המקומות שבהם מהלכים היצורים הקטנים והמוצצים, וסליחה עם כל מי שהתיאור הזה מתאר אותו. הגרד נעשה הרבה יותר תכוף ובאופן מסוים שאתה לא ממש יכול להגדיר, גם הרבה יותר מגרד.

אתה מתחיל לחשוד, אבל הזונות הקטנות האלה בקושי ניתנות להבחנה בעין בלתי-מזויינת. לכן, בהנחה ואתה לא מחזיק בבית מיקרוסקופ אלקטרונים משוכלל, תאלץ לחכות כמה ימים, עד שהן יגדלו. ואז תחזה במופע מדהים. יצור שלא מהעולם הזה. כמו סרטן קטן ושקוף, עם צבתות זעירות וחיוך של מיליון דולר, מתחפר לך סביב הזין ועל החור של התחת. ולא במובן הטוב של המילה.

עכשיו יש דבר אחד בלבד שאתה יכול לעשות. להיכנס לפאניקה.
זה לא יעזור אם תנסה לגלות מי הדביק אותך בחרא הזה. זה יכול להיות כל אחד. וכל אחת, אם אתה ממש סוטה.

אין בשוק הרבה מוצרים שיעזרו לך לטבוח ביצורים חסרי האונים הללו בעודם בחיים. לצערנו, נעלם תרסיס הפלא "כינסוף" מהמדפים, והותיר את השטח לשמפו בלתי-מוצלח במיוחד, שכנראה רק מצליח להפוך את הכינים לנקיות יותר. בהנחה ואתה לא רוצה כינים נקיות, אלא כינים מתות, תיאלץ לנקוט בשיטה קצת יותר דרסטית.

או במילים אחרות: הכר את סכין הגילוח שלך.

השמועה אומרת (ואנחנו ניסינו) שהדרך הטובה ביותר להיפטר מכינים, היא להיפטר מהשיערות. השיטה הבטוחה משלבת נשק כימי בשילוב הפתרון האולטימטיבי של גילוח / מריטת כל המקומות בהן התגלו הנבלות. ביתר חלקי הגוף, אם אתה שעיר במידת מה, מומלץ לעשות תספורת קטנה. היעזר במספריים, מכונת תספורת או חבר טוב עם הרבה סבלנות.

את הכביסה המלוכלכת שלך תיאלץ סופסוף לכבס כמו שצריך, במים חמים (לפחות 60 מעלות צלזיוס). כל פרטי הלבוש שאולי באו במגע עם הכינים או/ו ביציהן, יושלכו אחר כבוד לכביסה. כך גם המצעים, כלי המיטה והמגבות שלך, אותן כדאי אפילו להרתיח.

חזור על פעולת ההדברה הכימית לפי הוראות היצרן, ותתפלל שלא תידבק שוב בעונה הקרובה.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...