עוד בתרבות ובידור
 >  > 

הכניסה לחתיכים בלבד

ליין חדש של מסיבות סקס ל"שווים בלבד" ייפתח בקרוב בת"א, "בלי מכוערים, שמנים וזקנים". א', מהמארגנים: "זו לא אפלייה. אני בסך הכול מספק מה שאנשים רוצים"

אם אתם שריריים, חטובים, גבריים, בעלי פנים יפות ו/או כאלה שמסובבים אחריהם את הראש ברחוב - יש לנו חדשות טובות בשבילכם: ליין של מסיבות סקס שמיועד לכם ולכאלה שנראים כמוכם ייפתח בתל אביב ב-01/08, זו השנה השנייה ברציפות. לעומת זאת, אם אתם שמנים, שעירים, מעל גיל 40 או שיש לכם בטן רופסת, ולו קצת (כן, גם אם זה "רק" צמיג אחד) - תיאלצו לבלות בתאריך זה במקום אחר.

"אנחנו לא מחפשים דוגמנים", טוען א', בשנות ה-20 לחייו, ממארגני הליין. "אנחנו מחפשים כאלה שנראים טוב עד מצוין, אנשים שכשאתה רואה אותם ברחוב - אתה יכול להגיד שהם נראים טוב".

מה זה "נראים טוב?"
"הפרמטרים שלנו הם אנשים בגילאי 18-40, אסתטיים, לא שמנים, כאלה שאין להם צמיגים או כרס בולטת".

שריריים?
"בטוח שכן, אבל לא רק - גם רזים".

א' אומר ש"רוב מי שבא למסיבות שלנו הוא בין הגילאים 25-40. יש גם בני 19-20 שאני מכניס - כאלה שאני מכיר ואני יודע שהם לא יצווחו, וכאלה שבאים בשביל סקס טוב".

נרצה או לא נרצה, נאהב את זה או לא, ההגדרות ש-א' נתן כאן הן, פחות או יותר, אלה השולטות בקהילה, לפחות זו שבתל אביב. בניגוד לקהילות אחרות באירופה, המיין סטרים של הקהילה הגאה בישראל לא ממש, בלשון המעטה, נמשך לשמנים או למבוגרים, ולרובנו אין פטיש לזיעה או לכאלה שיש להם ריח גוף רע. ניתן לומר, גם אם זה לפי תחושת בטן ובלי מחקר מדעי, שאנחנו מעדיפים את הגברים שלנו שחומים, שריריים וצעירים.

"הקהל הישראלי מאוד פרימיטיבי"
אחת הסיבות שבגינן מקיים א' את הליין היא שיש חתיכים שלא אוהבים לעשות סקס ליד אנשים שהם לא נמשכים אליהם. "הקהל הישראלי מאוד פרימיטיבי. יש אנשים ש'לא עושים סקס' במסיבות או בסאונות בארץ, אבל בברלין הם מקבלים מ-4-5 כושים (כך במקור - י"ה). הקהילה בתל אביב מאוד קטנה, פרימיטיבית וסגורה בראש".

"יש אנשים שלא מעיזים ללכת לסאונות או למסיבות סקס כי הם מתביישים ומפחדים ממה יגידו, או כי הם מאוד סלקטיביים ולא יכולים לעשות סקס ליד מישהו מכוער, שמן או זקן. גם אם אני עצמי יכול, אני מבין אותם".

א' מלין גם על אותם מכוערים, שמנים וזקנים, לדבריו, עצמם: "בארץ זה לא כמו באירופה. שם, אם אני לא רוצה אותו - הוא לא ימשיך לרדוף אחריי. בישראל זה קורה וזה עושה בעיות. זאת החוצפה הישראלית, יש אנשים שלא יודעים לסגת".

זה קרה גם לך?
"בטח. אני לא בן אדם שמתחמם מהר, אבל מישהו הלך אחריי ונגע בי כל הזמן וזה לא היה נעים, אז העפתי לו סטירה".

הרבה אנשים שקוראים את הכתבה ודאי אומרים לעצמם עכשיו שאתה בן אדם רע, מפלה, שטחי, גזעני. מה אתה משיב להם?
"אפשר להגיד את זה עליי, אבל אני בסך הכול מספק את מה שאנשים רוצים. באותה מידה, אפשר להגיד את זה על תוכניות טלוויזיה שלוקחות רק אנשים שנראים טוב. חוץ מזה, אם אני אכניס כל אחד - מה הלגיטימיות של המסיבה שלי? מה ההבדל ביני לבין מסיבות סקס אחרות?"

"מי שכותב לי שהסלקציה שאני עושה היא דבר לא יפה - נוהג בצביעות. אני שואל אותם: האם אתם הייתם מכניסים מישהו שלא נראה טוב למיטה?"

"אני לא חושב שסלקציה היא דבר טוב", הוא ממשיך. "בעולם מושלם - לא הייתה סלקציה. אבל אנחנו לא חיים בעולם מושלם, אלא בתל אביב, ולמי שנראה טוב אין באמת אלטרנטיבה, כי הוא לא רוצה שיציקו לו בסאונות או במסיבות סקס אחרות".

אבל, תקרא לזה כך או אחרת, זאת אפליה לשמה.
"אני לא קורא לזה אפליה. אני מארגן קבוצה ומתאים את האנשים שאני בוחר לטעם של כלל מי שיהיה במסיבה. כמו שאני אגיד למישהו 'לא' באטרף - כך אני יכול לעשות גם פה".

ו-א' עושה את זה בנימוס. בשונה מאנשים אחרים שנראים טוב, או שחושבים את עצמם לכאלה, מקבלים פניות ב"אטרף" ולא טורחים לענות להן בכלל - ל-א' יש תשובה שמכבדת את הפונה. "תודה על הפנייה", הוא כותב להם, "אנחנו שמחים שפנית אלינו, אבל, לצערנו - זה לא מתאים". "אם מישהו ממש נפגע מזה", הוא אומר, "זה לא בכוונה וזאת לא בעיה שלי".
עקב תקלה טכנית לא ניתן להציג את המשך הכתבה. עמכם הסליחה.

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...