עוד בתרבות ובידור
 >  > 

מופע שנות ה-90

שמאית ואשת הייטק שעשתה הסבה מקצועית לשיווק חולצות, נפגשו כדי לארגן מסיבת נשים. התוצאה סחפה את נועה רז לשנות ה-90 העליזות

את קרן דותן ומיטל תוהמי פגשתי אחרי שמייל שהגיע למערכת סיפר על ליין חדש למסיבות נשים, "אול-סטארס" שמו. אנחנו בעד מסיבות, ואנחנו מאוד בעד נשים, אז החלטנו לפרגן. מהר מאוד הפור נפל עלי - בחירה משעשעת, אם נתחשב בעובדה שהפעם האחרונה שהייתי במסיבת נשים הייתה בתיאטרון תמונע, אי-שם בתחילת המאה הנוכחית.

מסתבר שאפילו אני, שבשנים האחרונות כל קשר ביני לבין מסיבות הוא מקרי בהחלט, יודעת שמיטל היא מארגנת הליין המצליח "קונקשן ליין" שמסעיר את הנשים בערבי שלישי ואת הפורומים המקבילים בימי רביעי, ושקרן היא התקליטנית באותם ערבים ממש.

אז מה בעצם ההבדל בין הליינים?
קרן: "ההבדל הוא בקו המוזיקלי. במהלך המסיבות בקונקשן גיליתי שבכל פעם שאני שמה טראקים משנות ה-90, מוזיקה שאני מאוד מתחברת אליה, הקהל משתגע. אנשים אוהבים מוזיקה שהם מכירים, כזו שמזכירה להם כל מיני דברים. לא תאמיני לאיזו השתוללות זה הגיע. אז החלטנו לנסות ערבים שלמים כאלה, ומכאן הדרך לערב נפרד לא הייתה ארוכה". 

מיטל: "אני בעד שיהיו לנשים בקהילה כמה שיותר הזדמנויות, בגלל זה המסיבות שלי הן רק לנשים ולא מסיבות מעורבות. הקונקשן נותן משהו מסוים, ורציתי ליצור מרחב נוסף שיאפשר דברים אחרים. סביב זה בנינו קונספט שלם של שנות ה-90, החל במוזיקה של קרן וכלה בעיצוב, בהפתעות ובכלל באווירה".

שתיהן לא נשות לילה בהגדרה הבסיסית של המובן. מיטל היא שמאית במקצועה וקרן אשת הייטק שעשתה הסבה ובימים אלה מנהלת מותג חולצות חדשני יחד עם זוגתה לחיים, מיכל שר (תקליטנית מיתולוגית בפני עצמה). אחרי ימי עבודה ארוכים, הן מגיעות לבייבי שלהן – המסיבות.

האם אפשר לתחזק גם קריירה סטנדרטית וגם להיות אושיית חיי לילה במקביל, אני שואלת ומיטל מחייכת. "זה מאוד קשה, אבל לעשות את המסיבות האלו זה אחד הדברים שהכי חשובים לי", היא אומרת, "חשוב לי שתהיה מסיבה שגם אני אוכל ליהנות בה, למרות שבסופו של דבר זו עבודה ולא בילוי, לכן אני עושה את כל מה שאני יכולה כדי שזה יצליח וכדי שהנשים שמגיעות יקבלו את המקסימום שאפשר לתת. זו לא עבודה פשוטה בכלל!".

יש דברים שאני לא יכולה לתאר כאן בכתב - צריך לראות אותם כדי להבין. למשל, את הרצינות התהומית של מיטל כשהיא מדברת על הרצון שלה לספק משהו ייחודי. למשל, את הניצוץ בעיניים של קרן כשהיא מדברת על מוזיקה שגורמת לאנשים להגיע הכי למעלה שיש. כן, אני יודעת שזה נשמע כמו קלישאה, אבל לפעמים זו המציאות.

המסיבה הבאה בליין ה"אול-סטארס" החודשי תהיה במועדון ה"מקסים", קינג ג'ורג' 48 תל- אביב, ביום שבת הקרוב. השערים ייפתחו כבר ב-18:00, DJ טל ארגמן תבוא להתארח על העמדה של קרן דותן, וכל אישה שעברה את גיל 25 מוזמנת. מי יודע, אולי הגיע הזמן שגם אני אגיע למסיבת נשים.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...