עוד בתרבות ובידור
 >  > 

ספר חדש: כל הסודות של מדונה

כריסטופר צ'יקונה, אחיה של מדונה והומו גלוי, עתיד לפרסם ספר עם הפרטים הכי אינטימיים של הדיווה. מדונה הוציאה אותו בעבר מהארון

סערה בחייה של מדונה: אחרי שלאחרונה החל גל של שמועות לפיו הדיווה הפופולארית נפרדת מבעלה, גיא ריצ'י, ומנהלת רומן עם שחקן הבייסבול אלכס רודריגז, עכשיו נודע כי אחיה של הזמרת, כריסטופר צ'יקונה, מתכוון להוציא בקרוב ספר שערורייתי על הכוכבת. בספר מתכוון האח, שהיה מקורב מאוד למדונה בעבר אבל עכשיו הוא מסוכסך אתה, לחשוף את הסודות שלה.

צ'יקונה, שהוא הומוסקסואל גלוי, חבר לסופרת וונדי לי, שכותבת גם ביוגרפיות. בין "לקוחותיה" נמנו לייזה מינלי, ארנולד שוורצנגר, גרייס קלי, הנסיך הבריטי אדוארד והנשיא האמריקני קנדי. הספר יראה אור בהוצאת "סיימון ושוסטר" היוקרתית ב-15 ליולי, כחודש לפני יום הולדתה ה-50 של מדונה. לקראת המהדורה הראשונה, הזמינה ההוצאה לא פחות מ-350 אלף עותקים.

דובר מטעם ההוצאה אמר כי הספר "מבוסס על החיים של צ'יקונה ועל 47 השנים (גילו של האח) שבהן הוא גדל לצידה של מדונה, האישה המפורסמת ביותר בעולם".

מקור עלום שם צוטט ב"ניו-יורק פוסט" כאומר שהספר החדש עתיד להיות "גרפי לחלוטין ומפורט". לדבריו, צ'יקונה "כתב את הספר בשקט, מבלי לספר למדונה. הוא רוצה להוציא את הספר לפני שעורכי הדין של מדונה ישימו עליו יד".

חבר של מדונה אמר ל"פוסט" כי "שמענו שמועות, אבל לא ידענו שהוא ממש כתב את הספר". לדבריו, צ'יקונה "היה שם בשנים הפרועות של מדונה ויש לו הרבה סיפורים לספר. אני בטוח בזה. הוא ראה את הכול".

השחקן רופרט אוורט, ששיחק עם מדונה בסרט "הדבר הטוב הבא", כתב באוטוביוגרפיה שלו כי צ'יקונה היה עבור אחותו "רפסודה שקטה בים שורץ כרישים".

"גיא ריצ'י חש לא בנוח עם הומואים נשיים"

היחסים בין מדונה לבין אחיה התערערו בשנים האחרונות, לאחר שמערכת היחסים בינה לבין מי שהפך לימים לבעלה, גיא ריצ'י, החלה להתחמם. מדונה אמרה בעבר שהיא חוששת שבעלה הומוסקסואל. אוורט, לעומת זאת, כתב כי ריצ'י "חש שלא בנוח בסביבת הומואים נשיים".

זמן מה לפני כן הוציאה מדונה את אחיה מהארון, כשסיפרה בראיון למגזין גייז על נטיותיו המיניות, עוד לפני שצ'יקונה סיפר לאביו על היותו הומו.

ליז רוזנברג, הדוברת של מדונה, סירבה להגיב על הדברים.

בצילום למעלה: עטיפת הסינגל "Sorry".

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...