עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

סטרפ-און: עשי זאת בעצמך

בסדנה ליצירת אביזרי מין, תלמדי איך להכין צעצועים מבלי לפגוע בבע"ח ובעלות נמוכה במיוחד. מי אמר שצעצועים איכותיים עולים ביוקר?

שיטת ה"עשה זאת בעצמך" כבשה את העולם, ומשמשת במגוון תחומים, החל בבניית רהיטים וכלה בגינון ועיצוב נוף. יוזמה חדשה לוקחת את השיטה ומיישמת אותה גם על צעצועי מין בכלל ורתמות בפרט.

הסטראפ-און, אחד העזרים הטקטיים החביבים על לסביות, הוא מוצר יקר להדהים. הדילדו בשילוב הרתמה שיספק לך ולזוגתך שעות רבות של הנאה ומשחק הוא תענוג יקר מאוד - מאות ואף אלפי שקלים, לדגמים היקרים. לא לכולם יש את הממון לצעצוע שכזה, ועבור א-נשים רבים, הוא ממש בגדר עולם חדש של אפשרויות סקסואליות, שקשה מאוד ליהנות מהן ללא הרתמה והדילדו.עובדה מצערת היא, שלמרות שלחלק מן הא-נשים, הרתמה מהווה חלק חשוב מיחסי המין, אם אין לך כמה מאות שקלים יפים בכיס, יקשה עלייך לקנות רתמה איכותית שתספק את הדרישות. יוזמה חדשה באה לענות על הצורך והרצון של העם לסטראפ-און, רתמה במחיר של מסיבה, 80 שקלים בלבד, היא אכן מחזה נדיר במחוזות צעצועי המין עליהם התרגלנו לשלם מאות שקלים. הסדנה המוצעת אף עושה זאת באמצעים שאינם פוגעים באיכות הסביבה או בבעלי חיים. גור, מן העומדים מאחורי יוזמה זו מסבירה: "צעצועי מין זה דבר יקר, כי הוא קשור למין, ומין הוא עדיין לא דבר שמדברות עליו כמו על לחם במכולת. ככה, על פיסת חומר לא גדולה, אפשר לדרוש ממך כמה מאות שקלים. אני לא רוצה שככה יהיה הסקס שלי. אני לא רוצה שמישהו ירוויח על גב העובד/ת שייצרה את הרתמה שלי. אני גם לא רוצה להתנגש חזיתית בחנות שמציעה מציאות של פנטזיות שפוגעת בי - כלומר, לא בא לי לקנות צעצועי מין בין תמונות מעליבות של נשים מנוצלות ומושפלות. כשאני מייצרת לעצמי את הרתמה, אני בוחרת לא להיות חלק מהמשחק הזה. אני רוצה לבחור את הסקס של י- החל מהפנטזיות, הפרטנריות, הידיים שהכינו את הרתמה,וכלה בלהחליט על החומר. אם עור לא מדליק אותי, אין שום סיבה לא לבחור משהו אחר, טבעוני, למשל- פנימית אופניים שיצאה משימוש. אני רוצה לשתף- להעביר את הידע הלאה,מתוך חיבתי לסקס, רתום או משוחרר." הסדנה פתוחה לגברים ונשים המעוניינים ברתמה טבעונית, ללא חומרים מן החי. הסדנה נערכת בירושלים ובתל אביב בשני מועדים בשבוע הבא: בירושלים: יום ראשון, 6/7, 20:00 בבית הפתוח ברחוב הסורג 2, קומה ראשונה. וניתן להרשם דרך הבית הפתוח 02-6250502 הסדנה בתל אביב תיערך ביום שני, 7/7 20:00 בסלון מזל, רחוב סלמה 5, וההרשמה- במייל radical.me@gmail.comעלות ההשתתפות היא 80 שקלים וכוללת קניית חומרים.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...