עוד בתרבות ובידור
 >  > 

אילת בגאווה: הישרדות ונתנאל בלאיש

הרקדן הנולד יופיע במסיבת המרכזית של "אילת בגאווה", ומשימות בסגנון תוכנית הריאליטי יהיו בהפנינג הגאווה. עוד בתוכנית: מצעד, ג'ואל וסרטים גאים

הפנינג בסגנון "הישרדות", הופעה של הרקדן הנולד נתנאל בלאיש וכמובן - הרבה מסיבות עומדים במרכזו של פסטיבל "אילת בגאווה" שיתקיים בין ה-14 ל-17 למאי. בניגוד לשנים עברו, בחרו השנה מפיקי הפסטיבל לקיים אותו שבוע לפני תחרות האירוויזיון, ולא במקביל אליה.

גם השנה מפיק את הפסטיבל שחר אלקיים, בשיתוף עם מנהלת התיירות - הים האדום ומחלקת המופעים של עיריית אילת. מפיקי הפסטיבל צופים שיגיעו אליו גם גייז מחוץ לארץ. אלקיים אמר כי "אני מקווה שגיבוש מוקדם של התכנייה והפצתה בין לשכות התיירות של ישראל בסקנדינביה, במקביל לפעולות שיווק ופרסום שאנחנו עושים במוקדים גאים באירופה, ימשכו לאילת גם תיירות גאה".

האירוע המרכזי של הפסטיבל יהיה, כבכל שנה, מצעד הגאווה, יחד עם ההפנינגים שלפניו ואחריו. המצעד יצא ביום שישי, 16 למאי, ב-12:30 מרחבת חברת החשמל (מול קמפוס אוניברסיטת בן גוריון) ויצעד דרך שדרות התמרים ועד לחוף הפפאיה, מול קניון "מול הים". בסיומו של המצעד יתקיים הפנינג עם מופעים של הזמרת ג'ואל ומלכות דראג, ומשימות היתוליות בסגנון "הישרדות". המודח האחרון יוסע ברכב למחסום שביציאה מאילת, ויתבקש לעזוב את העיר... דודי שרון ידג'ה, ציונה פטריוט תנחה.המסיבה המרכזית של האירועים תאחד בין שני סטארים DJ עופר ניסים, אחד ה-DJ'S המובילים בקהילה בארץ, ולאחרונה גם בחוץ לארץ, מזה שנים רבות, ונתנאל בלאיש, שזכה בעונה האחורנה של תוכנית הטלוויזיה "נולד לרקוד". המסיבה תתקיים בחוף הדקל, ומפיק אותה עבור הפסטיבל ויקו כהן.

מסיבות נוספות יתקיימו במסגרת הפסטיבל ב"גהה", ב"פלטיניום" ובחוף פפאיה, שם מארגנות אילנה שירזי ודגנית ברוכי מסיבת נשים. ב"פלטיניום" תתקיים מסיבה בשיתוף ליין הגייז החיפני G@P, עם DJ'S יואב שחם (POP RING) ופיני זילבר (ליין האירוויזיונים ב"אוויטה") במוזיקת פופ ולהיטי אירוויזיון. ב"גהה" ינגנו DJ'S ערן טובול ולה-בז' האוס ניו-יורקי ואלקטרו.

אילת בגאווה לא רק מסיבות ומצעד
במסגרת הפסטיבל אף יוקרנו "להתראות, בייבי (מותק)" ו"פיקוח", שני סרטים גאים, בשיתוף פעולה עם פסטיבל הסרטים הבין לאומי של אילת. "להתראות, בייבי" מספר על אישה שחיה בחדר אחד עם אחיה ובן זוגו. היא אף מוצאת את עצמה מעורבת במשולש רומנטי מסובך ומתעמתת עם סודות אפלים בעברה.

"פיקוח" הוא מותחן גאה על מורה לחינוך גופני, שפוגש זר שמביא לתודעתו כוחות רבי עוצמה, ושותל אצלו ראייה שלפיה הוא ניהל רומן עם הומוסקסואל ממשפחת המלוכה הבריטית. לאחר שנמצאת גופתו של אותו זר, פותח הגיבור בתהליך חיפוש אחר האמת והגיבור שבתוכו.

אלקיים אמר כי "שיתוף הפעולה עם פסטיבל הסרטים נולד בעקבות פניות של גייז המבקשים ליהנות בפסטיבל לא רק ממצעד וממסיבות, אלא גם מאירועי תרבות. השנה נוספו לתוכנית האירועים סרטים גאים, ובעתיד נקיים בעיר גם הצגות ותערוכות של אומנים".

בערב הפתיחה של הפסטיבל יקיים הוועד למלחמה באיידס ארוחת התרמה מיוחדת לכבודו ב"עיר המלכים". עלות הארוחה היא 130 שקלים לאדם. במהלך ימי הפסטיבל יקיים הוועד בדיקות איידס אנונימיות במספר מוקדים בעיר.

"אילת בגאווה", רביעי - שבת, 14-17 למאי. בצילום: שחר אלקיים

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...