עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

אז לאיזו סאונה כדאי ללכת?

לא מעט גברים הומואים (וסטרייטים שרוצים להתנסות) מגיעים מדי שבוע לסאונות המיועדות למפגשים בין גייז. "פסיבי" מפורום גברים עושה קצת סדר בבלאגן

ההיצע בישראל לא גדול במיוחד, אבל בכל זאת יש לנו מבחר סאונות שבהן אפשר להכיר גברים לסקס מזדמן. לכאורה, כולן מציעות את אותו 'שירות', אבל בפועל, יש כמה הבדלים בולטים ביניהן. "פסיבי" מפורום MaleBox ריכז את דעתו על הסאונות המרכזיות בארץ.

הסאונה בחשמונאים
היותר "סולידית". המחירים הכי סבירים - אפשר כמעט תמיד למצוא כניסה ב-40-50 שקל, גם בלי הקשרים הנכונים. כמו בכל מקום, גם האוכלוסייה בחשמונאים היא עניין

של מזל ותלויה בערב שבו הגעתם למקום. ממה שהתרשמתי, לרוב בחשמונאים האוכלוסיה יותר מבוגרת, ופחותה מבחינת מספר האנשים הנמצאים במקום. כך לדוגמה, ביום עמוס אפשר למצוא בסביבות ה-40 אנשים, מתוכם 10 צעירים והיתר מבוגרים. למי שאוהב גברים מבוגרים זה מקום מצויין, וגם למי שמעדיף דווקא בשר טרי יכול לשחק המזל.

מעבר לכך, הסאונה הזו היא גדולה ומרווחת, ומהבחינה הזאת - על הכיפאק. לא פעם מתפרסמות כל מיני השמצות על ניקיון או חוסר ניקיון - וממה שאני יודע, זה שטויות. סאונות הן לא דבר היגייני, ואף אחת מהסאונות בעיר לא מבהיקה מניקיון, בלשון המעטה.

הסאונה באלנבי
כל מי שהיה בחשמונאים וחשב שזה מספק אותו, נדהם כשבא לסאונה באלנבי וראה באמת מה זה כש"באמת" יש כמות של אנשים. אין ספק שבערב ממוצע, יש יותר אנשים באלנבי, אבל הכל יחסי. לדוגמה, באמצע שבוע לפעמים יהיו לכל היותר עשרה אנשים, אם בכלל. אם כי בסופי השבוע יש הרבה יותר אנשים - לפעמים אפילו מאה ויותר.

בגדול, אפשר לומר שהאוכולסיה באלנבי צעירה יותר. למי שאוהב צעירים זה מצויין, אבל זה גם אומר שלא מעט אוחצ'ות מסתובבות לפעמים בין ה"תאים" (שנסגרים עם וילון ולא עם דלת) וסתם צועקות.

מבחינת המרחב, הסאונה באלנבי הרבה הרבה יותר קטנה. הבר, המקלחת ומקומות הישיבה - כולם ממוקמים באיזור אחד. יש הרואים בזה יתרון שהכל קרוב וביחד, ואחרים היו מעדיפים את הספייס שלהם.

המחירים - ממש גבוהים - והעלו עכשיו לשמונים שקלים (!).

סאונה ברח' הגליל
מקום מדהים - שלוש קומות מרווחות, עם המון פוטנציאל. למרבה הצער, אנשים לא מגיעים לשם בכלל, וחבל. ברוב הפעמים המקום היה כמעט ריק, וזה היה בזבוז של כסף.

בשורה התחתונה
למרות המחיר הגבוה והמרחב הקטן, הסאונה באלנבי זוכה מבחינת היקף הפעילות ומספר האנשים. היא אמנם היותר פרועה ופופולרית, אבל גם בה לא חסרים ימים יבשים. אם זו הפעם הראשונה שלכם, מומלץ להגיע בסופי שבוע - אז המקומות כולם מתמלאים ביותר גייז, מכל הסוגים, הגילאים והצבעים.

הכתבה פורסמה במקור כהודעה בפורום "גברים", ונערכה על-ידי צוות GoGay לפרסום.

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...