עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

המדריך לדייט ראשון מוצלח

למרבה הצער, דייט שני מגיע רק אחרי הדייט הראשון, אותו הרבה יותר קשה לעבור. הנה כמה עצות שיעשו לך דייטים נעימים יותר

אתה מגיע לדייט עם בחור מסתורי, ומגלה פתאום שהוא דווקא מוצא חן בעיניך. השיחה זורמת, החיוך שלו מזמין, ובא לך כבר להזדיין איתו בפראות בסמטה חשוכה שראית בדרך לכאן, או סתם לצאת איתו תקופה עד שיימאס לך ממנו לגמרי. המסקנה הבלתי היא נמנעת היא שתצטרך דייט שני.למרבה הצער, דייט שני מגיע, באופן מסורתי, רק אחרי הדייט הראשון. וזה לא נורא, בהתחשב בזה שהשלישי בא אחר כך ובו תצטרך גם להפגין כישורים אוראליים ולא כאלה שאתה בדרך כלל יכול לעשות במסעדה.

כדי להפוך את הדייט הראשון לכזה שיוביל לדייט שני, אתה צריך את הכימיה עם הבחור. במילים אחרות, אסור לך להיראות כמו "שרק 2", רק לא ירוק ובלי קרניים על הראש (אני מקווה בשבילך). כדאי גם שיהיה לך ריח נעים, אז עשה לעצמך ולדייט שלך טובה ותשתמש בדאודורנט, בושם ומסטיק מנטה.

המשוכה הפיזית מאחוריך. עכשיו לא נותר אלא לעבור לכללים:

1. הצחק אותו, אבל לא מדי
חוש הומור הוא דבר נחוץ וחיוני בחיזור. הקפד להצחיק את שותפך לשיחה אחת לכמה זמן, אבל הקפד על העיתוי. השחל בדיחות ואמירות שנונות לדברים שלו, מבלי לעצור את שצף השיחה כמובן. בדוק איזה סוג של הומור הוא אוהב במיוחד. ציני-שחור או ילדותי-פיזי? אם הוא מאלה שצוחקים מבדיחות על בלונדיניות, כדאי שתוותר כבר עכשיו. כדאי גם לזכור שבדיחות שואה הן דבר מאוד משעשע, אבל לא כולם חושבים כך.

2. שמור על טיימינג
התזמון חשוב מעין כמוהו במהלך הדיאלוג. לדוגמה: אם הוא מדבר על האקס האחרון שלו שהתאבד בקפיצה מעזריאלי, זה לא הזמן לספר לו שיש להם "סטוק דיי" בעוד יומיים ולהזמין אותו ללכת איתך. חינני ככל שתהיה, הצעה כזו תיתפס, במקרה הטוב כמשהו בהמי (איזה הומו שמכבד את עצמו הולך לסטוק-דיי?!). הוא מצחיק אותך? תצחק. הראה את השיניים, אבל בדוק קודם שלא נתקעה לך איזו חסה שם.

3. הפוך את החיסרון ליתרון
במהלך הדייט אתם עלולים לגלות מחלוקות וקשיים שיכולים להפוך בקלות לאבן נגף במערכת היחסים שלכם. אם אתה מגלה שבן זוגך לדייט הוא צמחוני אדוק, לדוגמה, תוכל לצחקק ולומר שאתה מוכן לאכול חסה בשבילו. גילית ששניכם אקטיבים? שלח אותו אלי בבקשה.

4. היה רומנטי, אבל לא פתטי
לאחד הדייטים היותר לא-מוצלחים שלי הגיע הבחור עם פרח קטן ביד. מחווה רומנטית, שהייתה גורמת אפילו לרומיאו להקיא מרוב דביקות יתר. אם הדייט היה מוצלח, כדאי שתמשיכו אותו למקום קצת פחות המוני, שם גם תוכל לבדוק איך הוא משתמש בלשון שלו (ולא לסקס! ראה סעיף 6). קח אותו לפארק קרוב, הצטייד בבירה או מה שזה לא יהיה, והראה לו את השמיים. רצוי כשהוא שכוב על גבו, אבל הימנע מלשכב עליו.


5. אסטרונומיה זה יופי
צפייה בכוכבים יכולה להיות דייט רומנטי אבל לא מדי, וגם נותנת הזדמנות לנשק אותו. למד את הדברים הבסיסיים שאתה צריך לדעת על גרמי השמיים. ואם לא בא לך, פשוט תמציא, רק תדאג שהבחור לא רואה "מסע בין כוכבים" ולומד אסטרופיזיקה בטכניון לפני.

6. בלי סקס
הכלל המרכזי של דייט ראשון, אותו כולנו מפרים בהנאה רבה: בלי סקס בערב הראשון. אז נכון, זה נורא שמרני וכל החרא הזה, אבל הניסיון מראה שדייטים שמסתיימים בזיון, פשוט לא מצליחים. לכולנו בטח היה מקרה כזה או אחר, ורק בשביל ההרגשה שאחרי שווה להימנע. מקסימום בקרו ב"אטרף" ותמצאו לכם זיון ללילה.

7. יין אדום
אביזר רומנטי. בין אם אתם עושים אותו בבית-קפה, בר או אפילו אצלכם בבית, יין אדום תמיד יהפוך את האווירה לרומנטית. אחרי 3 כוסות, גם החזקים ביותר נופלים והבלתי-חתיכים בעליל הופכים לחמודים פתאום. הישירים מוזמנים ללכת על הוודקה או הוויסקי. גם גברי (עלאק) וגם ממסטל במהירות.

8. בלי אוכל

תעשו לעצמכם טובה, אל תעשו דייט עם אוכל. יותר מדי פאדיחות שסרטים אמריקנים אוהבים לצחוק עליהן.
עקב תקלה טכנית לא ניתן להציג את המשך הכתבה. עמכם הסליחה.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...