עוד בחדשות ודעות
 >  > 

מסתמן: האגודה תואשם בבנייה ללא היתר

עיריית תל אביב מתכוונת להגיש נגדה כתב אישום על כי בנתה מחסן ללא היתר. המל: האגודה לא עשתה שום דבר לא חוקי

עיריית תל אביב - יפו מתכוונת להגיש בקרוב כתב אישום נגד האגודה ונגד יושב ראשה, מייק המל, בגין בנייה ללא היתר. בעירייה טוענים כי האגודה בנתה בחצר דירתה מחסן וכי, על אף התראות שקיבלה, לא הרסה אותו. באגודה טוענים כי מדובר בסך הכל בניילון.

עיתון "ידיעות תל אביב", מרשת המקומונים של "ידיעות אחרונות", כתב כי התביעה עתידה להיות מוגשת בעקבות תלונה שהגישו דיירי הבניין בו ממוקם בית האגודה, ברחוב נחמני 28.

הדיירים התלוננו בפני העירייה על כך שהאגודה בנתה בחצר מחסן, וזאת ללא קבלת האישורים הנדרשים.

יצוין כי הבניין בו שוכן בית האגודה הוא בית לשימור, ועל כן - חלים עליו חוקי בנייה אחרים, נוקשים יותר מאלה החלים על בניינים אחרים.

בתחילת יולי הגיע למקום פקח שנתן לאגודה התראה של שבוע להרוס את המחסן. פקחי העירייה הגיעו שוב לאחר שבוע וגילו כי המחסן עדיין לא נהרס. הם נתנו לאגודה ארכה של מספר ימים נוספים, שבמהלכם פורקו דלת המחסן וחלק מהמבנה, אולם חלקו האחר נותר על תילו.

"פריסת ניילון אינה בנייה בלתי חוקית"

יצוין כי ההתראה ניתנה להמל אישית. העירייה מתכוונת להגיש כתב אישום גם נגדו באופן אישי.

המל אמר בתגובה כי "להבנתנו, פריסת ניילון על מנת להגן על ציוד שנמצא בחצר אינה בגדר בנייה בלתי חוקית. הקוראים מוזמנים לאגודה על מנת לבוא ולראות מה יש שם. מדובר בניילון קשור בחוטים שמגן על ציוד".

לדבריו, "ההאשמות האלה הן תוצאה ישירה של ההכרזה שלי על ההתמודדות והן מוכיחות את הצורך להביא לייצוג אמיתי וכנה של הקהילה".

"הגורמים המקצועיים בעירייה - כלי בידי פוליטיקאים קטנים"

המל האשים כי "הגורמים המקצועיים עושים את עבודתם אבל משמשים כאן כלי בידי פוליטיקאים קטנים בעירייה שלקחו לעצמם מונופול, מתפרנסים מהקופה הציבורית ומנסים להציל את מקום עבודתם". המל טען כי "השכנים לא רלוונטיים לעניין".

לדבריו, "כל כתב האישום הוא עורבא פרח. האגודה לא עשתה דברים לא חוקיים".

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...