עוד בחדשות ודעות
 >  > 

הטניסאית מספר 2 במדינה יוצאת מהארון

ציפי אובזילר, שנייה בטניס הישראלי רק לשחר פאר, אמרה כי היא מצפה לתינוק מבת זוגה: "אני רצה על המגרש ובת זוגי עם צירי לידה"

ציפי אובזילר, הטניסאית מס' 2 של ישראל והמדורגת במקום ה- 75 בעולם, יוצאת מהארון בראיון המתפרסם היום (רביעי) ב"מעריב" ואומרת כי היא מצפה לתינוק אותו תלד בת זוגה, הדס.

אובזילר, שהובילה בשבוע שעבר את נבחרת ישראל בטניס נשים להיות אחת משמונה הנבחרות הטובות בעולם, אמרה בראיון כי "אני רצה על המגרש ובת זוגי עם צירי לידה".

היא סיפרה על מקרה שקרה לה לפני משחק בטורניר ווימבלדון, אחד הטורנירים החשובים בעולם הטניס: "אחותי צלצלה אליי מספרד ואמרה לי: 'אל תיבהלי, אבל הדס עם צירים בבית חולים'. רעדתי כולי והתחלתי את המשחק גרוע. לא יכולה הייתי להתרכז. כל החיים שלי חיכיתי לרגע הזה ופתאום זה קורה. לאט לאט התחלתי להתאפס, אבל המשחק הופסק בגלל החושך ולמחרת, אחרי לילה של מחשבות, הפסדתי".

"ההורים שלי מצפים אתי ללידה"

אובזילר בת ה- 34 אמרה כי עם לידתו של התינוק "אני לא אצא לחודשיים לחוץ לארץ, אבל, בסך הכול, כמה זמן כבר נשאר לי לשחק טניס ברמה הגבוהה? אני מתכוונת לתת את המקסימום ולשמור על הקריירה. אני יודעת שיהיה קשה, אבל אני מתכוננת לזה".

לגבי הגילוי על נטיותיה המיניות, סיפרה אובזילר בראיון כי "אני חושבת שלקראת סוף גיל ההתבגרות הבנתי שהדברים שונים". לדבריה, "היו בהתחלה כמה שנים קשות, אבל עכשיו ההורים שלי נהדרים ויש קשר מדהים בין אמא שלי להדס". היא אמרה כי באותן שנים קשות "היה פחות קשר עם ההורים, אחרי שכל החיים היינו בקשר אינטנסיבי. פתאום היה איזשהו נתק. היה להם קשה לקבל את הזוגיות הזאת.... עכשיו אני יודעת שהם מאוד מתרגשים ומצפים אתי ללידה".

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...