עוד בתרבות ובידור
 >  > 

כ-30 נשים הפגינו נגד הסטריטפיז במינרווה

המפגינות חילקו פרחים ונשאו שלטים נגד מה שהן מכנות "ניצול הנשים" ו"שירותי מין בתשלום". בעלת המקום: זה לא ניצול

כשלושים מפגינות השתתפו ביום ב' האחרון בהפגנה נגד ליין הסטריטפיז החדש ב"מינרווה" בתל-אביב. המפגינות מחו על מה שכינו ניצול הנשים המתבצע במועדון, בחסות הליין החדש של בנות להקת ה"פוסיקט".

בכניסה לבר התפתח וויכוח סוער בין המפגינים לבעלת הבר, גלית בן שמחון. בן שמחון טענה כי מדובר בנשים אשר מבטאות את עצמן באומנות משלהם, המפגינות טענו כי מדובר בניצול של נשים אשר עובדות כחשפניות בגלל
הכרח קיומי ולא בשל תחביב אומנותי.

המפגינים שעמדו מחוץ למועדון, חילקו פרחים לנשים שביקשו להיכנס למקום ושוחחו עמן בנושא ניצול הנשים. בנוסף, המפגינות החזיקו שלטים בהם נכתב "המינרווה כבר לא אוהבת נשים" ו"המנרווה מנצלת את הגוף שלנו". בכל סביבת המועדון הודבקו פוסטרים עליהם נכתב בין השאר "לא רוצות שירותי מין בתשלום - בואי נעשה סקס חדש".

יעל רלוי, אחת המפגינות הסבירה ל-GoGay מדוע הן התאספו במקום: "מועדון הפוסיקט מייצג את תעשיית המין המנצלת כמו כל המועדונים שמשלבים חשפנות וזנות. זה יכול להיות אחרת אבל כל עוד זה משמש לפרנסה זה לא נקי מניצול ודיכוי של נשים. אני אוהבת סקס אבל אני חושבת שזה לא נכון מה שהולך כאן, לקנות גוף של אישה זה לא סקס זה ניצול".

בעלת המועדון גלית בן שמחון אמרה בתגובה "המופיעות הן לא קורבן. זה הצורך שלי, זה המקום שלי. כולן כאן נשים פמינסטיות ומרגישים שמכבדים את אותן נשים". לדבריה, "מגיע לחשפניות שיכבדו אותן ולא יתנשאו מעליהן, אנחנו נהיה האחרונות שנשפוט אותן. יש להן זכות לביטוי אומנותי, מקצועי, כמו לכל אדם אחר".

הכתבה פורסמה באיחור עקב תקלה טכנית

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...