עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

פשוט לא מבינה

איריס ענברלא מבינה איך החברה שלה עושה את זה בכל פעם מחדש, מאיפה נפל עליה כזה מזל גדול, וחולקת איתנו אהבה נפלאה

אני לא מבינה מה היא עושה איתי.
באמת שאני לא יודעת מה היא מוצאת בי.

הבחורה המדהימה הזו, עם הגוף המטריף, גומות החן הצחקניות, העיניים הגדולות והמשכרות. הבחורה עם הקול הכי סקסי בעולם, כשהיא מתקשרת - סתם כדי לדבר. הבחורה עם השיער שמחליף צבעים כל יומיים, סתם כי בא לה לגוון, לחדש. האישה הצעירה הזו, שיש לפניה כל כך הרבה אפשרויות, פתוחות בפניה כל כך הרבה דלתות, והיא אפילו לא מודעת לזה. הבחורה הזו, שהאינטליגנציה שלה מעיפה אותי כל פעם מהכיסא. שהחיוך המתוק שלה ממיס לי את הלב כל פעם מחדש. הבחורה הזו שיש לה את המבט החודר הזה, שרק אני מכירה.

באמת שאין לי מושג.

כשהיא צוחקת אני מתמלאת בתחושה חמימה כזו, כמו של יום שמשי ומלבב. כמו של פריחה באביב. כמו של שוקו חם מתחת לפוך בחורף. כשהיא עצובה, אני מרגישה איך כל האנרגיות הקופצניות שלי נעלמות כלא היו מעולם. כשהיא מחבקת אותי בחיבוק המיוחד שלנו, חיבוק עוטף ומגן מכל רע, תחושת הביטחון שתמיד נעלמת לי איכשהו חוזרת במהירות האור. כשהיא נוגעת בי אני שמה לב איך אני מהר מפסיקה לנשום, כדי שלא תעזוב. וכמעט ויכולה לראות את הלב שלי פועם בקצב מטורף.

באמת שאני לא מבינה אותה.

איך כל פעם מחדש היא מסמיקה, ומסתכלת עלי במבט הנבוך שלה כשאני אומרת משהו אינטימי בינינו. איך היא היחידה שיודעת להגיב נכון למצבי הרוח המוזרים שלי. איך יש לה את החיוך המנצח הזה, כשהיא מספרת לעוד ידיד שלה שהיא אוהבת אישה. שהיא אוהבת אותי. איך היא היחידה שאוהבת לשמוע אותי שרה לה שירים שרק שתינו אוהבות. איך היא יודעת לפני מה אני מתכוונת לומר לה, ואיך היא מתפלאת כל פעם מחדש כשאני יודעת מה היא רוצה לענות על זה. איך תמיד כשאנחנו רבות היא תדע איך לפצות אותי, אבל תמיד תעמוד על העקרונות שלה, ותזכיר לי לעמוד על שלי. איך בבתי קפה היא מסוגלת להזמין בשבילי, פשוט כי היא יודעת בדיוק מה אני רוצה לשתות. איך יש לה את המשפט הזה, שהיא אומרת רק לי, שגורם לזרמים של חום להתפשט לי בכל הגוף.

ולפעמים זה מדהים אותי. זה משגע אותי, מטריף לי את כל החושים, ומעלה על פני את החיוך הכי גדול שיש. וזה אפילו גורם לי להיות קיטשית, ודביקה, ורומנטיקנית חסרת תקנה.

כי היא שלי, ואני שלה. ורק לחשוב על זה הופך אותי לבחורה הכי מאושרת עלי אדמות.תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...