עוד בתרבות ובידור
 >  > 

אסי עזר, מנחה "אקזיט", יוצא מהארון

הוא יצא מהארון בראיון ל- "7 ימים" של "ידיעות אחרונות". עזר: "לא נעים לקרוא כתבות שמרמזות ואני כאילו שומר על זכות השתיקה"

מנחה תכנית הטלוויזיה "אקזיט", אסי עזר, יוצא מהארון בראיון שיתפרסם מחר (שישי) במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות". עזר מתוודה בראיון על נטיותיו המיניות ומספר על היציאה מהארון שלו בפני הוריו ועל הפעם הראשונה שלו בבר של גייז.

אתר Y-NET הביא היום ציטוטים נבחרים מתוך הראיון. במהלך הראיון אמר עזר כי "תמיד הרגשתי משיכה לגברים, היה לי ברור מגיל צעיר שזה שם, ושאני יכול לבחור אם להתעסק עם זה או לא. בחרתי שלא, כי נמשכתי גם לבנות".

על יציאתו מהארון אמר עזר כי "נסעתי לחולון באמצע השבוע, שזה כבר מאוד חריג. ואמא שלי שהיא אישה חכמה מיד שאלה אם הכל בסדר. 'יש לך מישהי?' היא שאלה. אמרתי לה - 'לא, יש לי מישהו'. והפרצוף שלה פתאום מזדקן בשלושים שנה".

עזר גם סיפר על הפעם הראשונה בה הוא היה בבר של גייז: "כשהתיישבנו בבר הייתי בפראנויה מוחלטת. ראיתי פתאום הומואים. איך הם מדברים, איך הם מתנשקים ונוגעים. ראיתי אנשים שאני מכיר שהם הומואים, וזה בכלל היה קטסטרופה מבחינתי. כי אם אני פה, אז מה הם חושבים עליי... ואני משתכר ומשתכר ומוביל לזה שאני אישן אצלו... והוא שולח ידיים וזה עושה לי משהו בגוף, אבל אני נסוג ואומר לו 'מה פתאום, שלא תעז'. כי באותו רגע אני עדיין סטרייט בחשיבה שלי".

הוא גם סיפר על התאהבותו בגבר שלצידו: "הרגשתי שזה הגבר הראשון שיכול לגרום לי ליפול. הוא קיבל אותי לעבודה, ומהרגע שהבנתי שהוא הומו התפתחה בינינו מערכת יחסים של אהבה-שנאה... וככל שהזמן עבר הרגשתי שאני הולך ומתאהב".

הוא נימק את החלטתו לצאת מהארון בעיתון, ועוד ב- "7 ימים" של "ידיעות אחרונות", בכך ש"רציתי שהשליטה תהיה בידיים שלי. לא נעים לקרוא כתבות שמרמזות על זה או מזכירות שהייתי במסיבת גייז ואני כאילו שומר על זכות השתיקה".

עזר מנחה בתכנית הנוער הטלוויזיונית "אקזיט", ששודרה בעבר בערוץ 10 וכיום משודרת בערוץ HOT3. אחד ממנחי התכנית בעבר הוא מושיק גלאמין, מבעלי בר הגייז "קרפה דיאם".

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...