עוד בחדשות ודעות
 >  > 

בעקבות דברי בוש: רוזי אודונל נישאה לבת זוגה

אודונל אמרה כי נישאה בעקבות דבריו של בוש נגד נישואי גייז: "מעולם לא ראיתי נשיא מדבר בשנאה כזו על ציבור כ"כ רחב"

הבדרנית ומנחת הטלוויזיה האמריקנית, רוזי אודונל, נישאה לבת זוגה כמה שהיא מכנה "התרסה נגד הנשיא בוש". אודונל, הנחשבת לאחת מאנשי הבידור המובילים והפופולאריים בארצות הברית, יצאה בכך נגד דבריו של ג'ורג' בוש שהודיע השבוע שוב על כוונתו להילחם בתופעת הנישואים ההומוסקסואלים.

"מעולם לא ראיתי נשיא אמריקני מדבר בשנאה כזו על ציבור רחב כל כך," אמרה אודונל לכתבי סוכנויות הידיעות. "המילים שיצאו מפיו היו מפחידות ומלאות שנאה. כרגע, אני פשוט מפחד להיות אזרחית אמריקנית", הוסיפה.

אודונל ובת זוגה, קלי קרפנטר, הגיעו לסן פרנסיסקו, לאחר שראש העיר הודיע לפני כשבוע כי הוא מאשר קיום נישואים בין בני זוג מאותו המין בעיר. בעקבות ההיתר, זעמו השמרנים במדינה. הנשיא הודיע כי הוא יכניס שינוי בחוקה שיגדיר נישואים כקשר בין גבר לאישה בלבד. בתגובה לדבריו של בוש, מיהרה אודונל להינשא - ולהוות דוגמה להומוסקסואלים ולסביות רבים ברחבי ארצות הברית.

אודונל יצאה מהארון לפני כשנתיים, וסיפרה על חייה עם קרפנטר ועל חמשת ילדיהן - בראיון למגזין "רוזי", שבבעלותה. מאז יציאתה מהארון, היא נחשבת לפעילה בולטת בקהילה הגאה, השתתפה בדיונים שונים ובפעילויות לקידום הנושא ההומו-לסבי, ולוקחת חלק חשוב במאבק הציבורי של ארגוני הקהילה האמריקנים.

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...