עוד בחדשות ודעות
 >  > 

"האגודה נמצאת על פרשת דרכים"

כנס שייערך בסופ"ש הקרוב ידון ויקבע את מטרותיו, הגדרתו ויעדיו של הארגון. נורה גרינברג: "זוהי נקודת התחלה של אגודה חדשה"

האגודה תקיים בשישי ובשבת הקרובים כנס תחת הכותרת "האגודה לאן". בכנס עתיד לעלות לדיון נושא מטרותיה ויעדיה של האגודה, אופן ההתנהלות שלה וסדרי העדיפויות בה. הכנס יתקיים בסניף האגודה בתל-אביב, ויהיה פתוח לחברי אגודה בלבד. מי שאיננו חבר אגודה יוכל להצטרף במקום.

ההחלטה על קיום הכנס התקבלה בישיבה של ועד האגודה שהתקיימה בחודש שעבר. יושבת ראש האגודה, נורה גרינברג, אמרה כי "הכנס הזה הוא מחויב המציאות. זה המשך של תהליך שהתחיל מזמן של בחינה עצמית באגודה. אני רוצה לשים בכנס על השולחן את השאלה: מה צריך להיות המקום של האגודה כגוף שמייצג את הקהילה ברמה הארצית. אני חושבת שזה תהליך שצריך להיות פתוח, שיש לתת מקום לכל חברי האגודה המעוניינים בכך לבוא ולהשמיע דעתם".

גרינברג הוסיפה כי "האגודה נמצאת היום על פרשת דרכים. להערכתי האישית, האגודה פועלת בסביבה חדשה והיא לא בחנה את המטרות, החזון והיעדים שלה". היא אמרה כי "אני רואה את הכנס כנקודת התחלה של אגודה חדשה" וטענה שהכנס אמור לתת תשובות לנושא של התמודדות האגודה עם "אי ההתאמה בין הדימוי שיש לאגודה מבחינת החברה הסטרייטית, הממסד- רואים אותה כגוף מייצג, לבין הדימוי שלה בקרב חלק מחברי הקהילה", כדבריה.

הכנס יתחיל ביום שישי (לפירוט לחצו כאן) ב- 10:00 (התכנסות- ב- 09:30) ויתפרש על פני שני ימי דיונים. הוא יסתיים בשבת ב- 16:30 (לפירוט היום השני לחצו כאן). את הכנס ינהלו אנשי מקצוע בתחום. גרינברג אמרה כי "הכנס עצמו יקבל החלטות אותן נביא, אם יהיה צורך, לאישור הועד והאסיפה. אין שום ספק שלסיכומים שייצאו מהכנס תהיה חשיבות רבה".

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...