עוד בחדשות ודעות
 >  > 

עדי מורנו נבחרה לתפקיד רכזת ועד קל"ף

באסיפה שנערכה בסוף השבוע נבחר ועד חדש, והוגדרו מטרות הארגון לשנת 2004: גיוס חברות ושיפור המצב הכלכלי

ביום שישי האחרון התקיימה האסיפה הכללית של ארגון קל"ף, קהילה לסבית פמיניסטית. האסיפה, שהתקיימה בבית היינריך בל בתל-אביב, נפתחה בשוק קחתן שהכנסותיו נתרמו למעון לנשים מוכות. את האסיפה ניהלה נורית ברקאי.

זוהי האסיפה הראשונה שמקיים הארגון מאז המהלומות האחרונות שספג. לפני כשנה התפטרה קארין גוטרמן מתפקידה כרכזת קל"ף. בנוסף, פינתה עיריית תל-אביב את הארגון, ששכן במקלט בשכונת יד אליהו, בעקבות העימות עם עירק בתחילת השנה. הארגון התמודד עם קשיים תקציביים חמורים, גרעונות וחובות אליהם נקלע בשנים האחרונות.

במהלך שנת 2003 קיים הארגון שורת פעילויות לנשים, וחידש את קשרי העבודה התקינים עם האגודה וארגון הבית הפתוח בירושלים. רכזת התקשורת של הארגון, הדר נמיר, אף הוסיפה כי קל"ף הצליחה להחזיר חלק מחובותיה, ובמהלך 2003 הוציאה לאור את עיתון "פנדורה" בתפוצה ארצית לאחר שהתקבלה תרומה ייעודית לנושא. החודש, פברואר, יתפרסם העיתון בפעם האחרונה במהדורה מודפסת, להוציא גיליון גאווה שהארגון מתעתד להפיק.

אסיפת קל"ף אישרה את מאזן 2002 ובחרה בוועד חדש. את הוועד תרכז עדי מורנו. בעבר, היה תפקיד רכזת קל"ף תפקיד בשכר, אך עקב הצמצומים הוחלט להגדיר תפקיד חדש, "רכזת ועד", שנעשה בהתנדבות בדומה לתפקידים אחרים בארגון. הוועד החדש מונה את עינב זילבר, חנית כהן, סימונה מרגוליס, אילנה הראל, מיקי גנור, יעל וקרן ניצן. במקביל, נבחרה ועדת ביקורת בה חברים שרון שטרן, רוני גיל ורותי. עוד נבחרו בעלות תפקידים לפעילויות שונות, דוגמת יום ספורט שעתיד להיערך בפתיחת אירוע הגאווה, יום האישה הבינלאומי, מופעים לגיוס כספים, ועוד.

בין מטרותיה המרכזיות של קל"ף ל-2004: גיוס חברות חדשות והרחבת מספר המשתתפות הפעילות בארגון, והשבת כוחו של הארגון ובכלל זה במישור הכלכלי והארגוני.

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...