עוד בחדשות ודעות
 >  > 

ח"כ ניסים זאב: למנוע ביקור "טאטו" בישראל

ח"כ ניסים זאב (ש"ס) מצוטט הבוקר בעיתון "מעריב": "שתי הזמרות האלה יגרמו לחורבן ולנזק מוסרי בלתי הפיך בקרב הנוער"

בחודש הבא אמור הזוג "טאטו", שייצג את רוסיה באירוויזיון האחרון בריגה, לקיים בארץ שלוש הופעות במסגרת מסע הופעות עולמי. הסיעות הדתיות בכנסת כבר מבקשות לחולל מהומות עם הגיען של הזוג לישראל, וכל זאת עקב נטייתן המינית של השתיים.

בראיון לעיתון "מעריב" אמר חבר הכנסת ניסים זאב (ש"ס), כי "צריך לעשות הכל כדי למנוע מהן את הביקור בארץ". "המופע המתוכנן מעיד לאיזה שפל מדרגה הגענו. שתי הזמרות האלה יגרמו לחורבן ולנזק מוסרי בלתי הפיך בקרב הנוער. אני קורא לכל מי שנשמות בני הנוער בארץ יקרות לו, למנוע את ההופעות", הוסיף.

זאב שלח אתמול מכתב לשרת החינוך לימור לבנת, וקרא לה לאסור על בני נוער בגיל חינוך חובה להיות נוכחים בהופעות של טאטו. הוא ציין, כי רשת ה-BBC פסלה לאחרונה לשידור קליפ של שתי הזמרות, בשל היותו פרובוקטיבי מדי.

הוא הביע זעזוע מכך ששתיים מההופעות אמורות להתקיים באיצטדיון יד אליהו, בו נוהגת תנועת ש"ס לקיים טקסי התעוררות. "פעם אחת נותנים אצלנו לדנה אינטרנשיונל להוביל את הנוער ועכשיו מביאים את הצמד הזה, ונותנים לגיטימציה לקלקול המידות ולהתבהמות של הנוער. אנחנו יורדים לחמישים שערי טומאה. אחר כך מתפלאים שיש אצלנו מכת פדופיליה", אמר זאב.

"מעריב" מדווח, כי "זוג הזמרות... הכריזו שהן מתכוונות להתחתן ולגור בווילה ששימשה פעם בית זונות. הן התפארו בכך שהן נוהגות להזמין לחדרן מעריצות סקסיות אחרי ההופעות. המפיק שלהן, איוואן שאפובאלוב התגאה בראיונות לתקשורת בכך שהוא נוהג לקיים יחסי מין עם קטינות, והצהיר שההשראה להקמת הלהקה היתה הפנטזיה שלו על יחסים לסביים בין נערות צעירות."

בראיון ל"מעריב" אמרה ח"כ גילה פינקלשטיין (מפד"ל), "איזה מין חינוך אנחנו נותנים לילדים שלנו? קהל היעד של הצמד הזה הוא חבר'ה צעירים מאוד, בגיל רגיש, והופעת הבנות האלה יכולה להשפיע עליהם לרעה. הם עוד לא הספיקו להתאושש מביקור 'המורדים' וכבר מביאים להם את צמד הלסביות הזה. מדובר בהידרדרות מוסרית חמורה".

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...