עוד בחדשות ודעות
 >  > 

גאווה בת"א: העירייה תעביר סכום כסף נוסף

עיריית ת"א התחייבה להעביר לאגודה 30,000 ש"ח נוספים על מנת שמצעד והפנינג הגאווה יוכלו להתקיים כסדרם

בישיבה מיוחדת שנתקיימה היום (ד') בבית עיריית תל אביב- יפו, הוחלט כי העירייה תעביר לאגודת ההומואים, לסביות, בי וטרנס סכום נוסף של 30,000 ש"ח, הנועד למימון מצעד והפנינג הגאווה. בישיבה נכחו נציגי העירייה, האגודה, ועסקים גאים שונים.

סכום הכסף שיועבר לאגודה מתווסף ל-80,000 ש"ח נוספים, שכבר הועברו אליה בעבר, על מנת לממן את מסע יחסי הציבור לאירועי הגאווה. גורם בכיר בעירייה טען כי העברת סכום הכסף הנוסף מאפשרת את קיום מצעד והפנינג הגאווה כרגיל, אולם יושב ראש האגודה, אלון סטריקובסקי, העריך כי הסיכוי לקיומם של האירועים עומד על כ-75% בלבד.

בישיבה נכחו ראש מחלקת המופעים של העירייה, שבי מזרחי; מפיקת אירועי הגאווה, שגית לוי; אדיר שטיינר; מנכ"ל האגודה, ליאור מנצ'ר; ויושב ראש האגודה, אלון סטריקובסקי. כמו כן נכחו בפגישה נציגי ליין ה-FFF, הסקסישופ וקפה בזל, שייצגו את עסקי הקהילה.

במהלך הישיבה עלה מזרחי ללשכתו של ראש העירייה, רון חולדאי, ושוחח עמו על הקשיים התקציביים המפריעים לקיום האירועים. כתוצאה משיחה זו הבטיח חולדאי להעביר לאגודה סכום כסף נוסף של 30,000 ש"ח. לכתב GoGay נודע כי גם לאחר המענק הנוסף, עומדים אירועי הגאווה בגירעון של 30,000 ש"ח.

יושב ראש האגודה, אלון סטריקובסקי, אמר לאחר הפגישה כי "אנחנו קרובים מאוד למטרה שהצבנו, שהיא קיום של המצעד וההפנינג, אבל עוד לא הגענו לשם". עוד אמר כי הוא "מסרב להפיק אירוע שאינו יודע אם את הוצאותיו יוכל לכסות". סטריקובסקי הבטיח לעשות כל מאמץ אפשרי על מנת שלא ייגבה תשלום מהמשתתפים באירועים.

בשבוע שעבר פורסם בחדשות GoGay כי המצעד וההפנינג נתונים בקשיים כלכליים וזאת מאחר שלא גויסו מספיק חסויות למימונם. לאחר הפרסום החליטו בעלי עסקים בקהילה להתגייס יחדיו על מנת לתמוך בקיום האירועים.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...