עוד בחדשות ודעות
 >  > 

אירועי הגאווה באילת ייפתחו ב-29 במאי

האירועים יתרכזו בסוף שבוע חגיגי, ובמרכזו חלוקת תעודות יקירי הקהילה במעמד ראש העירייה, גבי קדוש, ויו"ר האגודה

אירועי הגאווה 2003 באילת עתיד להיפתח בסוף השבוע חגיגי שייערך ב-29 במאי בעיר. במלון המלך שלמה צפוי להתקיים קוקטייל לפתיחת אירועי הגאווה בעיר בהשתתפות ראש העירייה, גבי קדוש, ויושב ראש אגודת ההומוסקסואלים והלסביות, אלון סטרייקובסקי. במהלך הקוקטייל יחולקו תעודות ליקירי הקהילה באילת: רפי שדה, מנכ"ל רשת מלונות "ישרוטל", והרשת עצמה, איריס כהן ושחר אלקיים.

שי דויטש, יושב ראש הסניף האילתי של האגודה, מסר לכתב GoGay, כי שדה ורשת "ישרוטל" מקבלים את התואר על שהרשת הייתה רשת המלונות הראשונה לחרוט על דגלה את קבלת הקהילה ועל היותה נותנת החסות העיקרית לאירועי הגאווה באילת. כהן, מנהלת הפרוייקטים באגף לשירותים חברתיים בעיריית אילת, מקבלת את הפרס על שום שפרשה את חסותה על סניף האגודה המקומי ועל תפקידה כאחראית לפעילות קבוצות הנוער של הסניף. אלקיים, דובר סניף האגודה באילת, מקבל את הפרס על תרומתו לייסוד הסניף.

מצעד הגאווה של אילת יחל לצעוד ביום שישי, 30 במאי, בשעה 13:00 בצהריים, מרחבת בית רובין, שם נמצאים משרדי האגודה בעיר. המצעד ימשיך משם דרך חטיבת הנגב ושדרות יותם בואכה חוף פפאיה, שם יתקיים החל מן השעה 14:00 בצהריים הפנינג גאווה מיוחד שבמרכזו תהיה הופעה של להקת סקסטה, אשר חוזרת להופיע. ההפנינג יימשך עד לשעה 19:00 בערב, ובלילה שבין שישי לשבת יתקיימו בעיר מסיבות גאווה שונות.

בשבת, 31 במאי, יוקרן באולם הקולנוע של מלון "ריביירה" מרתון סרטים הומו-לסביים שיוקדש לזכרו של במאי הקולנוע ההומוסקסואל עמוס גוטמן ז"ל, במלאות עשור למותו. במסגרת המרתון תוקרן הקרנה מיוחדת לטרנסג'נדרים של הסרט "נשות הברזל". אירועים נוספים שעתידים להיערך: שיט לנוער הגאה שיצא מהמרינה באילת וישוט במימי מפרץ אילת ומסיבת גאווה, ללא תשלום, בחוף הווילג'. סוף השבוע הגאה באילת יסתיים בשעות הערב, עם הסעות לערים שונות ברחבי הארץ.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...