עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

המדריך לתייר העליז: דנמרק

איך מבלים בכמה שיותר מקומות שווים של הומואים בדנמרק ביום אחד? משימה בלתי אפשרית? לא בהכרח

אם הייתם שואלים אותי על מקום מהמם לחיות בו בתור הומואים עם סצינת לילה חיה ומרהיבה הייתי ממליץ לכם בחום על דנמרק המרהיבה. 

ועכשיו לפרטים קצת יותר עסיסיים... ( תתעלמו מאתרי האינטרנט שמביאים מידע, לרוב הוא לא נכון כיון שזמנים משתנים. אני הייתי שם לא מזמן). ברגע שאתם נוחתים שם תזיזו את עצמכם לכיוון רחוב Hyskenstraede 10 שם תמצאו את "קפה סבסטיאן". המקום הזה הוא ביתם של הרבה סטודנטים שבאים לעשות שיעורים או סתם אנשים שמחבבים את המקום... לאחר שנכנסתם פנימה יש לכם את זכות הבחירה לשבת בקומה התחתונה, קומת הביניים או בקומה שמעל קומת הביניים... אני כמובן ישבתי בקומה מעל. לאחר שנחתם ושתיתם קצת רדו לקומת הביניים שם תמצאו עלונים והזמנות למסיבות. אך לא רק לשם כך ירדתם שלוש מדרגות - אתם מחפשים מגזין בשם "Gay Copenhagen", אשר מספר על כל המקומות האפשריים בערי הבירה של דנמרק ושוודיה.

לאחר שלקחתם בנון שלנטיות 30 הזמנות ומינימום שני מגזינים אתם יכולים לקפוץ לחנות "Hannes & mauriz" ולקנות לכם סט כולל לערב בפחות ממאה שקל - חולצה ב-40 KR מכנס ב-60 KR (שקל ישראלי אחד שווה ערך לשני קרונרים דניים ) והרי אתם מסודרים. אחרי שסיימתם עם מסע הקניות המטורף אפשר ללכת להירגע, לנוח ולהתכונן לערב המהנה שהולך לבוא.

בדנמרק ערב של הומו ממוצע הולך כמו ארוחה, כן כן ארוחה, נשמע מוזר ? לא כל כך. המנה ראשונה זה הבר שהולכים אליו לפני הדיסקוטק. המלצותיי הן כדלקמן:
1) "Kompagnistraede 18 , "Heaven
2) "Studiestraede 33 ,"Masken
אני ממליץ ללכת קודם כל לבר הראשון  כי הוא בדיוק שני מטר מהדיסקוטק שאליו נגיע בהמשך הערב. Heaven הוא מקום די קטן, משהו כמו 20 מטר רבוע, אך פרט זה לא מונע מכל הומו אפשרי להכניס את התחת שלו לשם. ניתן למצוא מגוון רב של גברים ושתייה, אך לאלו שמגיעים מוקדם ותפסו מקום ישיבה קבלו ח"ח... המקומות אלו פתוחים גם בצהריים ומציעים מגוון רב של אוכל ושתייה, ולא פחות חשוב, קינוח היום - מלצר חמוד. אך יום שישי בערב הוא שונה, כיוון שב-Heaven אין אפשרות לזוז ולכן מנסים להעביר את הזמן ... (מזכיר לכם איזה פאב ישראלי?...)

אחרי כשעה וחצי תמימות לחלוטין שבהן נגעו לכם בתחת לפחות 30 פעם (לא שאני מתנגד חלילה, אבל כשמישהו בגיל של סבא שלך עושה את זה, זה כבר מחליא) הגיע הזמן לצעוד במעלה הרחוב, כשתי דקות הליכה לכיוון צפון, והרי לנו משולש גאווה ורוד אשר מציין את הגעתנו הברוכה אל הדיסקוטק המעולה בעולם (לפי דעתי הצנועה כמובן), המנה העיקרית בארוחה שלנו:
דיסקוטק "Knabrostraede 3 ,"Pan.

נכנסים בצעדים קלילים, אם הגעתם לפני השעה 11 הדבר היחיד שתשלמו עליו זה שמירת חפצים אבל אם אתם באים אחר כך הקנס הוא 15 שקלים (בבקשה, לא !!!). אתם נכנסים אל הכניסה ומיד לרחבה...שנייה לפני שאתם נכנסים קבלו כמה פרטים על המועדון ,תושביו ומראה כללי:

זהו דיסקוטק שמיועד להומואים ולסביות בלבד, אם כי ישנם כמה חריגים אשר נהנים לבוא לשם, אז שימו לב את מי אתם מלטפים. אם אתם באים בימי השבוע המקום מתפקד יותר כבאר ולא כדיסקו וביום חמישי זה אפילו יום קריוקי (אני חושב ששרתי כשמונה שירים) ולאחר מכן דיסקו סוער. עדיף לבוא בימי שישי ושבת, אבל הכי כדאי לבוא בשבת בערב כי ככלות הכל אתם באירופה ורבים מאנשינו עובדים ביום שבת בבוקר ומעדיפים לבוא בשבת בערב כי ראשון הוא היום החופשי שלהם.

הדיסקוטק מכיל  ארבע קומות, כאשר בקומה בראשונה ישנה רחבת האוס ומופעי דראג מצחיקים ביותר (תאריכי המופעים ידועים מראש). עולים קומה והרי לכם קומת ביניים קלה עם בר (כבר הזכרתי שסך הכל ישנם חמישה, כן כן, חמישה ברים ובכל אחד מהם ישנו ברמן חמוד עוד יותר מהשני?)

בהמשך דרכנו עולים לקומה השלישית והנה הקומה האהובה עליי - יש בה גם מוזיקה מעולה, מוזיקת אירויזיון (די הרבה להיטים דניים למרבה הפתעתכם), שנות השמונים וכל להיט הומואי מוצלח, בנוסף ישנו גם לאונג' שבו יושבים להנאתם אנשים שהתעייפו קלות. לחסרי איפוק ולשובבים כאחד ישנם שירותים נוחים מאוד...

בקומה הרביעית ישנם הרבה מקומות ישיבה, למרות שרבים עולים לשם על מנת לרקוד... (אם הייתם מכירים את הדיג'יית כמוני הייתם יכולים לקבל הקדשה, כמו שקיבלתי אני...)

המועדון נפתח בשעה 21:00 ונסגר קרוב לשעה 5 ולפעמים שש בבוקר, תלוי בכמות האנשים. בקיצור, מועדון נהדר לגייז שמשאיר את הצ'אפס אלפי שנות אור מאחור...

בל נא תחשבו שיומכם נגמר - אל תשכחו שלכל ארוחה יש קינוח, ועכשיו פנינו מועדות לכיוון היציאה מהמקום אל עבר הרחוב. עולים קצת במעלה הרחוב וחוצים את הכביש והנה הגענו למקום שנקרא "Cosy Bar". המקום הוא מעין באר פאב ושאר ירקות, ורבים מההומואים באים אליו כאל מקום מפלט לאחר ההשעה המצערת שבה הדיסקוטק נסגר... Cosy נשאר פתוח כמה שעות לאחר מכן ולכן אפשר למצוא בו את כל פליטי ה-Pan. אם אתם צריכים להתפנות או סתם בא לכם לשתות קפה על הבוקר כי עוד לא התחילו הרכבות ו\או האוטובוסים או שאתם סתם לא רוצים לחזור למלון זהו המקום בשבילכם...

אם עוד לא עיכלתם זהו ערב אחד... ישנם עוד מקומות רבים שלא ציינתי כיון שכלתה ידי מלהוסיף, אך אם מישהו מכם קוראים יקרים חושב שהזנחתי מקום מסוים נא לציין לי באי מייל. כמו כן, אם הייתם באיזו ארץ ואתם רוצים לספר לי על מקום מוצלח במיוחד לגייז, כתבו לי לאי מייל ואני אברר פרטים.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...