עוד בחדשות ודעות
 >  > 

"הומואים הם כמו פדופילים ונקרופילים"

בוריס קמיאנוב תוקף שוב את הקהילה בעיתון הישראלי-רוסי "רוסקיי יזראילטיאנין"; ארגון קל"ף יוזם פניה ליועץ המשפטי לממשלה

ארגון קל"ף עומד לפנות בימים הקרובים ליועץ המשפטי לממשלה בבקשה להעמיד לדין את העיתון הישראלי-רוסי "רוסקיי יזראילטיאנין" וכתב העיתון בוריס קמיאנוב, בשל מה שהם מכנים "כתבה פוגעת ומבזה, שפורסמה בעיתון כנגד הקהילה ההומו-לסבית".

לשם הגשת התלונה ליועץ המשפטי, יחבור לארגון קל"ף גוף קהילתי חדש, "הפורום הרוסי נגד הומופוביה".

בכתבה, המובאת בהמשך לידיעה, מושווים ההומואים והלסביות ובעיקר אלה יוצאי מדינות חבר העמים, לפדופילים ונקרופילים. הכתב טוען, כי מקומם של אלה "בביב השפכים", ובתיאוריו הוא משתמש בביטויים "מתרוממים", "גועל", ו-"תועבה".

"בתור מחבר השיר 'מצעד האהבה בירושלים', שהיה אבן ראשונה שנזרקה לביצת המתרוממים בישראל, אני חש צורך, הפעם כעיתונאי, להביע שוב את דעתי לגבי תופעה זו", כותב קמיאנוב. לאחר המבוא, הוא מפרט מדוע, לדעתו, הומואים ולסביות נחותים, חולים ומסוכנים לחברה.

מבדיקה משפטית שערך ארגון קל"ף, נראה כי אין עילה להגשת תלונה בגין הסתה. עקב כך, בחר הארגון, יחד עם פורום הרוסים נגד הומופוביה, להגיש תביעת דיבה בשם הקהילה ההומו-לסבית ובפרט בשם העולים והעולות החדשים ממדינות חבר העמים.

זו הפעם השניה בה מתנסח העיתונאי הרוסי בוריס קמיאנוב בתקיפות כנגד הקהילה ההומו-לסבית. בחודש יוני השנה, בעקבות מצעד הגאווה בירושלים, הוא פרסם בעיתון "וסטי" מקבוצת "ידיעות אחרונות" שיר המכנה הומואים "מתרוממים" ולסביות "כלבות".צללים תובעים זכויות / בוריס קמיאנוב
מבלי לפגוע בזכויות


בתור מחבר השיר "מצעד האהבה בירושלים", שהיה אבן ראשונה שנזרקה לביצת המתרוממים בישראל, אני חש צורך, הפעם כעיתונאי, להביע שוב את דעתי לגבי תופעה זו.

ראשית כל , נבדוק את המינוח. מונח "הומופוביה" פירושו "שנאת אדם", והאשמות בכך אני דוחה מכל וכל. מעניין מה קורה כאן � "הומואים, לסביות ובי- סקסואלים" (כפי שמכנים את עצמם מקימי הפורום) הם בני אדם, ואחרים � לא?? חובבי אהבה חד-מינית בהחלט טועים בבחירת מילים. אנוכי, כמו גם הרוב המוחץ של הומו-ספיאנס (האדם החושב), להבדיל כמובן מהומו-תחת (האדם שחושב עם תחת), לא הומופוב אלא גיי-פוב, כלומר, חש סלידה עמוקה ממשכב זכר. כל האנשים הנורמליים חשים בדיוק אותו יחס גם כלפי פדופיליה, נקרופיליה, זואופיליה וכל יתר הסטיות מהמוסר המקובל, שעבור חלק מאיתנו הוא מבוסס אמונה דתית, עבור אחרים � יצר הישרדות. באופן כזה, ממש עד לאחרונה, האנושות הגנה על עצמה, למודת לקח מגורלם המר של יוון ורומא בעולם העתיק. רק במאה ה- 20, המאה של הדוניזם שלוח-רסן, חלק מהמדינות נתנו אישור ולגיטימציה לצורת חיים סוטה, שתגרום להכחדת החיים בכדור הארץ.
והנה, ההומואים הסובייטיים, "משלנו", עשו עלייה לארץ המובטחת, שהייתה קשה עבורם מנטלית וכלכלית: "רבים מאיתנו סוחבים נטל כפול: מחד, הקליטה בחברה הישראלית, שכרוכה בקשיים בלתי מבוטלים, ומאידך, התמודדות יומיומית עם בורות, עוינות, דעות קדומות וסטריאוטיפים הרווחים בקרב יוצאי בריה"מ לשעבר כלפי בעלי נטייה מינית שונה".
מעודדים מהתמיכה שקיבלו "אחיהם" ו"אחיותיהם" מהליברים המקומיים ,"גיי-רוסיים" תובעים הכרה ולגיטימציה בקרב יוצאי בריה"מ לשעבר. הם, מסכנים, גם כך מתקשים להיקלט, ועוד בנוסף, כל מיני מרושעים מונעים מהם את הזכות לעסוק בתועבה! אני רוצה להדגיש : תועבה פומבית � כי לאף אחד לא אכפת מה, למשל, נקרופיל עושה בגופת סבו בדלתיים סגורות. אך לא, - הם תובעים הכרה פומבית וכוללת, כי הרי הם אינם מסוגלים לחיות בינם לבין עצמם בתחושת גועל, ורק דעת הציבור יכולה להפוך גועל ותועבה ליתרון וגבורה.
אז הנה לכם, הנדכאים: דעת הקהל הרוסי-ישראלי לא תיתן לכם מחילה כזאת, לא כיום בכל אופן. מה שיקרה בהמשך � אינני בטוח: הילדים והנכדים שלנו גדלים, ובחברה פוסט-ציונית נטולת אידיאולוגיה כמו שלנו מאוד מפתה לחשוב ש"הכל מותר".
במכתב שפרסמתם בעיתון "וסטי" אתם מגדירים את מטרותיכם בחוצפה גלויה: "בעתיד, בכוונתנו להרחיב את פעילותנו בתחום החינוך והסברה". ואת זה אנחנו לא נרשה לכם!
וכמו שכתב שוורץ האל מותי: "צל, דע את המקום שלך!" והמקום שלכם, היה ועדיין, הוא ליד דלי השפכים (השירותים).

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...