עוד בחדשות ודעות
 >  > 

אלפי משתתפים באירועי הוויגסטוק אמש

אלפי בני אדם השתתפו אמש בוויגסטוק, מופע ההתרמה השנתי לבל"ה דואגת; מיכל עדן: "אנו חייבים לקחת אחריות על החיים שלנו"

אלפי בני אדם השתתפו אמש בוויגסטוק - מופע ההתרמה השנתי לבל"ה דואגת, הארגון ההומו-לסבי למלחמה באיידס. האירוע נערך בגני התערוכה בתל אביב. לטענת המארגנים, מספר המשתתפים עומד על 20 אלף איש לערך. חלק ניכר מהנוכחים היו זוגות הטרוסקסואלים. הוויגסטוק נערך אמש במסגרת פסטיבל LOVE CITY - פסטיבל לאהבה ואמנות שאירגנה תחנת הרדיו 102FM.

בין הדוכנים הרבים שהוצבו במקום, היה דוכן של סרטים פורנוגרפיים שלידו הוצב שלט שאסר כניסת ילדים ונוער מתחת לגיל 18. במקום כן הוצגה שם תערוכה מצילומיו של איתן טל, במהלכה הוצג מיצג מחול לסבי שסיפר על אהבה בין שתי נשים. מתרימים מטעם בל"ה דואגת והאגודה התרימו במהלך האירוע את הנוכחים למען פעילויות הארגון. במהלך האירוע נמסר כי 652 בני אדם מתו עד כה במדינת ישראל ממחלת האיידס והוקדשו אף מספר קטעים מוסיקליים לזכרם.

יושב ראש אגודת ההומואים והלסביות, איתי פנקס, אמר בנאומו באירוע כי "בתוך כל החגיגה אנחנו צריכים לזכור שנתוני ההדבקה באיידס עולים גם בקרב הקהילה שלנו. אז כשאתם חוגגים - תשמרו על עצמכם". מיכל עדן, חברת מועצת עיריית תל אביב- יפו (מרצ) - עירייה שתרמה מכספה לאירוע - אמרה כי "יש לנו התנהגות לא אחראית ומזלזלת ואנחנו חייבים לקחת אחריות על החיים שלנו. ש היום תופעה של Bare Backing [קיום במודע של יחסי מין לא מוגנים לשם סיפוק מיני - י"ה], זה נהיה עכשיו אופנה. העובדה שיש עכשיו תרופות וקוקטייל, איננה מרפאת מאיידס".

לאחר הנאומים התקיים במקום מופע שכלל רקדנים, ג'אגלינג ובעיקר מלכות דראג ותיקות וחדשות, כולל מלך דראג אחד. בין השירים הציגו מנחות האירוע, צמד מלכות הדראג הדראגולות, קטעי סטנד אפ.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...