עוד בחדשות ודעות
 >  > 

הערב ייערך הוויגסטוק בתל-אביב

הוויגסטוק, מופע ההתרמה השנתי למען בל"ה דואגת, ייערך הערב החל מהשעה 19:00 בערב, בגני התערוכה בעיר ת"א

הוויגסטוק, מופע ההתרמה השנתי למען בל"ה דואגת - הארגון ההומו-לסבי למאבק באיידס, ייערך הערב החל מהשעה 19:00 בערב, בגני התערוכה בתל אביב. השנה ייערך המופע במסגרת פסטיבל "LOVE CITY" של רדיו FM 102.

המופע יכלול הופעות של דראגיסטיות מהותיקות בארץ לצד דראגיסטיות חדשות, חלק בנפרד וחלק במשולב. כמו כן יהיו במופע רקדנים שחלקם יופיעו עם הדראגיסטיות, מופע של להקת BODY EXPRESS, מופעי ג'אגלינג ועוד. המארגנים מבטיחים הפתעות נוספות. לכתב GoGay נודע, כי הופעות של אמנים מפורסמים לא יהיו בין ההפתעות הללו. בשעה 19:00 תתחיל להתנגן במקום מוסיקה עם תקליטנים שונים. ההופעות יתחילו בשעה 21:00 ותימשכנה עד חצות, אז תתחיל במקום מסיבה.

השנה עבר הוויגסטוק מצהרי יום שישי בשמש הקופחת של גן העצמאות ליום חמישי בערב בגני התערוכה, הן בגלל תלונות של דראגיסטיות על קשיים בהופעות בשעות הצהרים במקומות פתוחים והן בגלל תלונות מצד הקהל על קיום המופע בשעות אלה בגן העצמאות. מקורו של הוויגסטוק בניו יורק. הוויגסטוק המפורסם ביותר בארץ היה זה של 1998, בו חסמו הומואים ולסביות רבים בהנהגתן של מיכל עדן, הדר נמיר ופעילות נוספות את רחוב ז'בוטינסקי בתל אביב, במחאה על החלטת המשטרה לסגור את המופע לפני סיומו. המשטרה טענה אז כי הסגירה נבעה מהסכם אליו היא הגיעה עם מארגני המופע ולפיו היה צריך לסגור את המופע בשעה בה הוא נסגר על ידי המשטרה בכוח.

השנה מממנת עיריית תל אביב-יפו חלק מהאירוע. כניסה לאירוע תעלה 29 ש"ח. כל ההכנסות מהאירוע, ובכלל זה הכניסה, יועברו לבל"ה דואגת. בניגוד לשמועות שנפוצו לאחרונה, הוויגסטוק יהיה פתוח גם לבני נוער בני פחות מ-18 שנים.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...