עוד בחדשות ודעות
 >  > 

עירית ת"א תתמוך כספית בוויגסטוק

התמיכה אושרה לאחר פנייתה של חברת מועצת העיר, מיכל עדן, בנושא; הוויגסטוק יתקיים ב-25 לחודש, בגני התערוכה

עיריית תל אביב-יפו החליטה לתמוך כספית באירוע "וויגסטוק", אירוע התרמה לב.ל.ה דואגת, הארגון ההומו-לסבי למאבק באידס, שיתקיים בתאריך 25.7. העירייה החליטה כי סכום התמיכה לא יעלה על 15,000 ש"ח. החלטת העירייה לתמוך כספית בוויגסטוק באה בעקבות פנייתה של חברת מועצת העירייה, מיכל עדן (מרצ), למנכ"ל העירייה, אריאל קפון, בנושא זה. התמיכה של העירייה בוויגסטוק תתבצע בהתאם לנוהלי העירייה המקובלים.

הוויגסטוק יתקיים השנה בתאריך 25.7 בגני התערוכה בתל אביב והוא יהווה את הערב המרכזי בפסטיבל �Love city" של Pepsi music 102FM. כבשנה שעברה, תעמוד השנה במרכז האירוע, אותו רוצים המארגנים להפוך להפנינג של ממש, תרבות הדראג. מלכות דראג ותיקות יופיעו בו בשילוב עם מלכות דראג חדשות. כן יתקיימו הופעות, שישלבו מלכות דראג עם רקדנים, מופעי ג'אגלינג ועוד.

ה"וויגסטוק" עבר השנה לשעות הערב עקב תלונות מצד משתתפים בו בשנה שעברה על תנאי מזג האוויר בשעות היום. הוא יחל ב- 19:00 עם מוסיקה אותה ינגנו די ג'ייז שונים. ההופעות עצמן יחלו בשעה 21:00 בלילה ויימשכו עד לחצות, אז תחל במקום מסיבה. הכניסה לאירוע תהיה בתשלום סמלי. כל ההכנסות יופנו כתרומה לב.ל.ה דואגת - הגוף הפועל במסגרת הועד למלחמה באיידס.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...