עוד בחדשות ודעות
 >  > 

ברק עטר נבחר ליו"ר האגודה בבאר שבע

בבחירות שנערכו אמש, נבחר לתפקיד היו"ר ברק עטר; יו"ר האגודה, איתי פנקס, גילה בישיבה כי יתמודד למועצת העיר תל-אביב

אמש, נערכו בסניף באר שבע והדרום של אגדודת ההומואים והלסביות, הבחירות למוסדות ולתפקידים השונים של הסניף. ד"ר ברק עטר נבחר ליושב ראש בישיבה הראשונה של הוועד החדש של הסניף. הוועד, המורכב משבעה חברים, נבחר מתוך עשרה מועמדים. חברים נוספים בוועד החדש הם: אבי שמעון, אלעד קאופמן, סרג'יו אלברג, אריק וויינר, שמעון זיסק והלנה רבינוביץ'. רבינוביץ' הייתה האישה היחידה ברשימת המועמדים. גם בקהל המצביעים, שהיה פתוח לכל תושב דרום שמגיע לפעילויות הסניף, כמות הנשים הייתה מעטה יחסית לכמות הגברים. בסך הכל נספרו 41 קולות כשרים. בראש ועדת הבחירות עמד ליאור, יושב הראש היוצא.

בזמן ספירת הקולות, ניתן עדכון על מצבו הכספי של הסניף על ידי הגזבר היוצא, אבי שמעון. לפי הדיווח, הוועד החדש יתחיל את כהונתו עם ייתרה בקופתו בסך 1194 ש"ח. בנוסף לכך, קבוצת הסטודנטים קיבלה תקציב על סך 5,500 שקלים מאגודת הסטודנטים, ו-500 שקלים נוספים לפרסום.

בין נושאי הנאומים היו איתי פנקס, יושב ראש האגודה, ליאור מנצ'ר המנכ"ל , וליאור, יושב הראש היוצא של הסניף. ליאור אמר כי "עשינו את הבלתי אפשרי". לדבריו, הסניף מהווה דוגמה לסניפים אחרים שבאו ויבואו אחריו. הוועד היוצא השלים את כל המטרות שהציב לעצמו, הדגיש ליאור. בנאומו הודה יושב הראש היוצא לאנשים שבלטו בתרומתם לקהילה מאז הקמת הסניף. איתי פנקס כינה את הסניף "הילד הראשון, המוצלח והאהוב של האגודה", והסביר כי הסניף מעורר השראה. בנאומו אמר פנקס כי זו הקדנציה האחרונה שלו בתור יו"ר האגודה הארצית, ויש לו תוכניות לרוץ למועצת העיר תל אביב, שם יוכל להמשיך ולפעול למען הקהילה. הוא הוסיף ואמר כי אין הוא מתכוון לעזוב את האגודה או את תפקידו בוועד. ליאור מנצ'ר, מנכ"ל האגודה, ניצל את ההזדמנות להעיר כי אם היה צריך לבחור מבין המועמדים, הוא לא היה יכול. עוד הוסיף, כי לא משנה מי ינצח בבחירות, הסניף הוא זה שיזכה. אחרי הנאומים חולקו תעודות הוקרה לחברי הוועד המייסד ולמנהלי מועדון ה-Q, על תרומתם לקהילה הבאר שבעית, והוצגו חברי הוועד החדש.

לאחר הצגתו, התכנס הוועד החדש לישיבה קצרה בה הוחלט כי ברק עטר יהיה יושב ראש הסניף. יש לציין כי הקריטריונים למועמדות לוועד הם חברות באגודה הארצית ומגורים באזור הדרום. לוועד החדש יש את הזכות לבחור לו שני חברים שלא נבחרו בבחירות, והדבר ייעשה כנראה במכרז.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...