עוד בחדשות ודעות
 >  > 

בלוס אנג'לס מקדמים תיירות הומו-לסבית לארץ

עקב הקשר המתחזק בין הקהילה ההומו-לסבית לקהילה היהודית בארה"ב, החליטה הקונסוליה המקומית לקדם תיירות גאה לארץ

בקונסוליה הישראלית בלוס אנג'לס הוחלט לקדם את התיירות ההומו-לסבית לישראל בכלל, חרף השלכותיו של המצב המדיני-הביטחוני. ההחלטה היא להתמקד במגזר היהודי בעיר.

מגמה זו נגזרת מהשאיפה לחזק את הקשר עם הקהילות ההומו-לסביות המקומיות. הקונסוליות הישראליות בארה"ב מושפעות ממעמדם ההולך ומתחזק של ההומואים והלסביות בממסד היהודי בארה"ב. נשיא הפדרציה היהודית של פילדלפיה הוא הומוסקסואל מוצהר. סגן נשיא הפדרציה היהודית של וואשינגטון, סטיוארט קורלנדר, הוא הרוח החיה בארגון ידידי האגודה "American Friends of the Agudah". אחרים, בהם אל באום (על שמו קרויה הטרסה של בית האגודה בנחלת בנימין בתל-אביב), מובילים ארגונים יהודיים באזור מגוריהם.

כך, נציגת משרד התיירות שכרה דוכן בארוע רב משתתפים של תעשיית התיירות ההומו-לסבית בלוס אנג'לס. בדוכן הוצגו חומרי תעמולה על הכנס העולמי של אירגונים הומו-לסביים העתיד להתקיים בארץ בראשית יולי, חומרי תעמולה של האגודה, של "קשת גאווה - הקונגרס העולמי של ארגוני ההומואים והלסביות היהודיים" ועוד.

נציגת הקונסוליה הופתעה לשמוע כי בלוס אנג'לס ישנם שלושה ארגונים הומו-לסביים יהודים. רסל לורד, פעיל מרכזי בכנס, והרוח החיה מאחורי תוכנית הטיולים והארועים המתוכננים במהלך הכנס, הסביר לשלומית על ארבעים הארגונים ההומו-לסביים היהודיים בארה"ב המאוגדים ב"קשת גאווה".

ביום א' ה-10 למרץ בשעה 20:30 תתקיים פגישת פעילים המעוניינים לקחת חלק בארגון הכנס. ניתן לפנות לרענן גבאי, סגן נשיא הארגון הבינלאומי "קשת גאווה", בדואר אלקטרוני.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...