עוד בתרבות ובידור
 >  > 

הערב בערוץ 2 תכנית על חייה ומותה של עפרה חזה

ומייד לאחריה פרק ראשון בסדרת הדוקודרמה "ירוקות"

הערב תשדר "קשת", זכיינית ערוץ 2, את סרט התעודה המקורי של ענת טל שיר וצדוק יחזקאלי ("ידיעות אחרונות") העוסק בחייה ומותה של הזמרת עפרה חזה ז"ל.

כזכור, מספר שבועות לאחר מותה של הזמרת (בפברואר 2000) נחשפה בעיתונות הישראלית כי חזה נפטרה כתוצאה מסיבוך של מחלת האיידס. הועלתה הסברה שבעלה, דורון אשכנזי, הוא זה שהדביק את חזה במחלה, וסימני השאלה הרבים נותרו באוויר גם לאחר מותו של אשכנזי לפני כשנה.

התחקיר שערכו יוצרות הסרט, שתיהן עיתונאיות ב"ידיעות אחרונות", מעלה שאלות רבות סביב חייה ומותה של חזה, וכן, לפי פרסומים מוקדמים בעיתונות, היא מעלה את הסברה שחזה הכירה את אשכנזי במסגרת קבוצת היכרויות של נשאי איידס.

הסרט ישודר בשעה 20:35 בערוץ 2, ולאחריו (ב-22:20 לערך) תשודר סדרת הדוקודרמה "ירוקות". בסדרה זו חושפת העיתונאית ציפי ברנד בפני הצופים את קורותיהן של טירוניות במחנה 80. הגעגועים, מערכות היחסים שנרקמות בין הטירוניות והקשיים בהסתגלות למערכת החדשה. בעבר ניסה דובר צה"ל לצנזר את הסדרה, משום שבמהלכה הופיעה חיילת לסבית וכן טרנסג'נדר (F2M). לבסוף הסדרה אושרה להקרנה ולאחר הצלחה בערוצי הלווין היא הגיעה גם לערוץ 2.

למידע נוסף:
עפרה חזה, חייה ומותה
הביוגרפיה המלאה של חזה

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...