עוד בתרבות ובידור
 >  > 

"פאם-פאטאל" - פאב חדש לגייז בתל אביב

ענת כהן, אשקלונית בת 34, פותחת פאב חדש לגייז סמוך לצומת הרחובות אלנבי ויהודה הלוי בתל אביב. המקום יפנה בעיקר ללסביות בוגרות ויקיים ליינים מעורבים: "עוד לא ראיתי את זה עובד במקומות אחרים, אבל אני מקווה שאצלי זה יתפוס"

"פאם-פאטאל" הוא מעכשיו לא רק מושג המתאר שחקניות ודמויות נשיות בעלות נוכחות מסרטי קולנוע ישנים, אלא גם פאב חדש לקהילה הגאה שנפתח ביום שישי בשבוע שעבר סמוך לצומת הרחובות אלנבי ויהודה הלוי בתל אביב, בלב האזור של מקומות הבילוי הגאים.

המקום מנוהל ומתופעל על ידי קבוצה של הומואים ולסביות שהגיעו מאשקלון ומסביבתה, ובראשם ענת כהן, בת 34. המקום, שנפתח להרצה רק לפני שבוע, מנסה לראות בימים אלה לאן מועדות פניו, אולם כבר עכשיו נראה כי המקום פונה ללסביות יותר מאשר להומואים, בדגש על לסביות בוגרות.

"אני פונה פחות לצעירות מאוד", אומרת כהן. "במינרווה יש הרבה נשים מאוד צעירות וזה בא לידי ביטוי באווירה שם, כי אנשים הם אלה שמכתיבים אווירה. אני, לעומת זאת, מנסה לכוון את המקום לנשים הבוגרות שלא מוצאות את מקומן במינרווה".

כהן מודה ש"יכול להיות שתהיה תחרות מסוימת בינינו לבין המינרווה, אבל היא תהיה בריאה. אין לי שום דבר נגד המינרווה, אבל יש לי משהו אחר להציע".

בין הליינים: מסיבה ים תיכונית אלטרנטיבית

מאחר שהמקום בהרצה, רשימת הליינים שיהיו בו עדיין לא גובשה סופית. אנשי ה"פאם-פאטאל" מדברים על קיומם של מסיבה שבועית בסגנון "ים תיכוני אלטרנטיבי", תחת הכותרת ע"עושים שכונה", ליין להומואים בוגרים, בני 30 ומעלה, ומסיבה שבועית ללסביות בוגרות, בנות 28 ומעלה. ליין זה ייקרא "התפוטטות עצבים", ותנוגן בו מוזיקה ישראלית ותיקה - משנות ה-60' ועד לשנות ה-90'.

כהן אמרה כי במקום צפויים להיות גם ליינים מעורבים, לנשים ולגברים כאחד. "עוד לא ראיתי את זה עובד במקומות אחרים, אבל אני מקווה שאצלי זה יתפוס".

לדברי כהן, הרעיון להקים פאב היה אצלה תמיד בגדר חלום, הגם שהיא לא מימשה אותו עד כה ועבדה במקום עם נפגעי נפש. "יום אחד אחי בא ואמר לי: 'בואי נפתח פאב'. התחלנו לרוץ עם זה. אני מקימה דווקא פאב לגייז בשל העובדה הפשוטה שאני לסבית, ונראה לי יותר נכון ויותר טבעי להקים פאב לקהילה".

ה"פאם-פאטאל", יהיה פתוח בכל ימות השבוע, למעט ימי ראשון, ובהתאם לחוק החדש - העישון בו ייאסר.

"פאם-פאטאל", רחוב דה פז'וטו, סמוך לצומת הרחובות אלנבי ויהודה הלוי, מאחורי הדואר הישן, תל אביב. שעות פתיחה: ימים שני - שבת - 21:00 עד אחרון הלקוחות. בימי ראשון המקום סגור.

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...